סמברג אחרי הטקס: "לא מעכלת שאני מדליסטית אולימפית"

play
אבישג סמברג | עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל
"בפעם הבאה אביא זהב": צפו באבישג סמברג מגיבה לזכייה 04:59

לוחמת הטקוואנדו שזכתה בארד בטוקיו מיהרה לשאול מה עשתה שירה ראשוני בג'ודו. במסיבת העיתונאים אמרה: "מרגישה בעננים. נהניתי מהיום הזה. בפעם הבאה אביא זהב"

אבישג סמברג הייתה היום (שבת) לישראלית הראשונה שמתנסה בטקס המדליות המוזר שמחייבים חוקי הקורונה בטוקיו. לוחמת הטקוואנדו, שנחשבה לדמות אלמונית מבחינת רבים עד הבוקר, שימחה מדינה שלמה כשהשיגה את מדליית הארד ביום הראשון של המשחקים האולימפיים ונתנה תקווה גדולה למשלחת הישראלית לקראת ההמשך.

השאלה הראשונה של סמברג לאנשי הוועד האולימפי עם סיום טקס המדליות הייתה: "תגידו, מה עשתה שירה ראשוני?". זוכת המדליה הייתה מאוכזבת עבור חברתה למשלחת שלא הצליחה להביא מדליה נוספת לישראל, אחרי שהייתה באותו מעמד של קרב על הארד, רק בענף הג'ודו.

במסיבת העיתונאים אמרה המדליסטית הטרייה: "המאמן שלי אמר לי שאם לא אלחם על זה עכשיו, אתחרט כל חיי. הוא דאג להגיד לי את המשפטים הנכונים לאורך כל הקרב. אני לא מעכלת שאני מדליסטית אולימפית. אני מחכה לדבר עם אמא, אבא והחבר שלי. יש הרבה אנשים שאני צריכה להודות להם. נמרוד הכי חסר לי, אני כל הזמן חושבת עליו ושולחת לו תמונות וכותבת לו. אין בן אדם שאני רוצה יותר לחבק עכשיו".

סמברג. הבטיחה זהב לפעם הבאה | עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל

עוד הוסיפה סמברג: "זה מטורף, זו הרגשה יוצאת דופן. אני באמת מרגישה בעננים. אני מאוד מרוצה מההופעה שלי היום. בשנה האחרונה לא הפסדתי בכלל, חוץ מהקרב היום עם התאילנדית, וזה דבר יוצא דופן בענף. אני מקווה להמשיך לנצח ושמחה זה השתלם עם מדליה אולימפית. אני יודעת שאני יכולה להוציא מעצמי יותר וחושבת שאני יכולה להביא בפעם הבאה זהב. אני עדיין צעירה. זה משהו בלתי נתפס ואני שמחה באופן כללי שנהניתי ביום הזה".

על הקורונה בה חלתה אחרי הזכייה באליפות אירופה: "האמנתי שאני יכולה לחזור. ידעתי שהמיונים יהיו קשים וגם פה יהיה קשה, אבל לא ראיתי בקורונה משהו שיכול לעכב לי את הדרך".

מתנגן עכשיו
"בפעם הבאה אביא זהב": צפו באבישג סמברג מגיבה לזכייה

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי