בעצת רופאי הנבחרת: סימון ביילס פרשה משני גמרים נוספים

סימון ביילס | LIONEL BONAVENTURE/AFP via Getty Images

המתעמלת האמריקאית, שעברה משבר נפשי במהלך המשחקים האולימפיים, תיעדר מהגמרים במקבילים המדורגים ושולחן הקפיצות

אם בכל זאת קיוויתם לראות שוב את אחת המתעמלות הגדולות אי פעם, סימון ביילס, באולימפיאדה הנוכחית, יש לנו חדשות לא מעודדות עבורכם: היום (שבת) הודיע איגוד ההתעמלות האמריקאית שביילס, שעברה משבר מנטלי במהלך המשחקים האולימפיים, לא תיקח חלק בשניים מהגמרים האישיים בהתעמלות מכשירים – המקבילים המדורגים ושולחן הקפיצות.

"ביילס החליטה לפרוש גם משני גמרים בתחרות האישית", נכתב בהודעה הרשמית של האיגוד. "ההחלטה התקבלה לאחר התייעצות עם הצוות הרפואי. בימים הקרובים נמשיך להעריך את מצבה של ביילס ורק אז תתקבל החלטה אם היא תתמודד בגמר תרגיל הקורה ובגמר תרגיל הקרקע".

ביילס הגיעה לאולימפיאדת טוקיו ככוכבת הכי גדולה, כשהיא מרכזת אליה תשומת לב אדירה וציפיות לזכות בשש מדליות זהב. ההופעות הסנסציוניות שלה באולימפיאדת ריו דה ז'נרו ב-2016 ואלו שהגיעו בתחרויות לאחר מכן, הפכו אותה למועמדת ודאית לזכות בזהב בקרב רב, בתחרות הקבוצתית ובמרבית המקצועות היחידניים.

ביום שני האמריקאית בת ה-24 השתתפה בתחרויות המוקדמות ולמרות שהשיגה את התוצאה המצטברת הגבוהה ביותר, נשמעו לא מעט ביקורות על הביצועים שלה. כ-24 שעות לאחר מכן, היא ביצעה את אותו תרגיל לא מוצלח בתחרות הקבוצתית ואחריו פרשה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי