תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מייוות'ר: ידענו שקונור יתעייף, זה הקרב האחרון בקריירה שלי

מייוות'ר ניצח בנוקאאוט את מקגרגור
"מאני", שניצח את מקגרגור בתום הסיבוב העשירי בנוקאאוט טכני: "נתנו לאוהדים את מה שהם רצו, התכנית פעולה עבדה מצוין". האירי העייף ענה: "השופט מנע ממני לתקוף". הרשתות החברתיות גועשות. צפו בתקציר
פלויד מייוות'ר ניצח את קונור מקגרגור ב"קרב הכסף" שנערך הבוקר (ראשון) ב-T-MOBILE ארנה בלאס וגאס. האמריקאי הכניע את האירי התשוש בסיבוב העשירי בנוקקאוט טכני, לאחר אינספור אגרופים לפניו של לוחם ה-MMA.

לאחר הקרב, מייוות'ר המרוצה אמר: "הוא לוחם קשוח. נתנו לאוהדים את מה שהם רצו, במיוחד לאחר הקרב נגד פקיאו. הוא יותר טוב ממה שחשבתי, הוא השתמש בזוויות שונות, אבל הייתי הבנאדם היותר טוב הערב. תכנית הפעולה שלנו הייתה לקחת את הזמן, לגשת אליו, לתת לו לנסות לפגוע עם מכות חזקות בהתחלה ולתת לו להתעייף. ידענו שהוא יילחם 25 דקות טובות, ואז הוא יתחיל להתעייף. הבטחתי לכולם שהקרב ייקח זמן".


"מאני" פירגן ליריבו והודיע: אני פורש. אגרוף זה חתיכת ספורט, MMA זה חתיכת ספורט וכולם נהנו היום משני העולמות האלו. לא יכולתי לעשות זאת ללא האוהדים. אני מקווה להיכנס להיכל התהילה בעקבות שבירת השיא עם 50 ניצחונות ללא הפסדים. זה היה הקרב האחרון שלי בקריירה. הלילה בחרתי בשותף נהדר לקרב האחרון, וקונור אתה חתיכת לוחם".


מקגרגור התשוש, שהגיע למסיבת העיתונאים לאחר הקרב בליווי וויסקי, לא התאפק: "הוא לא כזה מהיר, הוא לא כזה חזק, אבל עיקש והרגיע את הקרב. הייתה לו קריירה לו גדולה ואני יכול רק לשמוח שהצלחנו לבדר את הקהל. הוא יותר מנוסה ממני בקרבות האלו, וזה מה ש-50 ניצחונות באיגרוף נותנים לך".


קונור מקגרגור. "כמעט ניצחתי אותו" (AFP)
קונור מקגרגור. "כמעט ניצחתי אותו" (AFP)

על הקרב עצמו: "אני עייף. הייתי קרוב לנצח אותו, אבל השופט מנע ממני לתקוף במקום לתת לקרב לזרום. כמובן שאני אחזור ל-UFC, ואולי אתאגרף עוד בעתיד. הייתי קרוב לנצח אותו, אבל אני שמח שהמדינה שלי איתי, שהאוהדים שלי שמחים. בשבילי זה היה עוד יום בעבודה. באיגרוף לא מסכנים יותר מדי את המתאגרפים". 

הרשתות החברתיות געשו בעקבות אחד הקרבות איגרוף הגדולים בהיסטוריה
מני פקיאו
, יריבו המיתולוגי של מייוות'ר, רשם בחשבון הטוויטר שלו: "כבוד למקגרגור על הניסיון וברכות לפלויד על הניצחון ה-50".

ראסל ווסטבורק תמך במייוות'ר: "הטוב ביותר אי פעם".המתאגרף האגדי, ג'ורג' פורמן, יצא נגד מבקרי הקרב: "כל אלו שלכלכו על הקרב של מייוות'ר נגד מקגרגור צריכים לתהנצל. זה היה קרב תחרותי".


קונאן אוברייאן
, שדיבורי הקרב החלו בתכנית הלילה שלו ושוהה בימים אלו בישראל, פירסם תמונה בחשבון האינסטגרם שלו צופה בקרב בערוץ ספורט1.

 

Watching the #MayweatherMcGregor fight from #TelAviv. Found the only @Guinness in #Israel. #ConanIsrael

A post shared by CONAN (@teamcoco) on


גם ב-WWE פירגנו למייוות'ר על הניצחון, כשטריפל אייץ' רשם בטוויטר שלו: "ברכות למייוות'ר ומקגרגור על משהו שאף אחד לא עשה לפני".


ברשת כבר צוחקים על התמונות הנדירות מקרב הכסףפלויד מייוות'ר עם יריבו הגדול של מקגרגור, נייט דיאז, לאחר הקרב


ולדימיר קוליצ'קו, אחר המתאגרפים הגדולים בכל הזמנים שפרש לאחרונה : "פלויד עשה את זה עם 50-0. מקגרגור היה ממושמע והראה יכולות איגרוף טובות".


בטלגרף הבריטי פירגנו למייוות'ר הבלתי מנוצח


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ