תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

המתאגרף מקסים דדאשב מת בגיל 28 מפציעות קרב

מקסים דדאשב | טוויטר
הלם בעולם האגרוף. לאחר שהקרב שלו נגד סובריאל מתיאס הופסק בסיבוב ה-11 ביום שישי האחרון, היום נקבע מותו של הרוסי בעקבות נזק מוחי חמור. מאמנו: "זה רק גורם לך להפנים באיזה ענף אנחנו נמצאים"
אבל בעולם הספורט: המתאגרף מקסים דדאשב מת היום (שלישי) אחר הצהריים מהפציעות שספג בקרב נגד סובריאל מתיאס ביום שישי האחרון. מאמניו של דדאשב, דונאטס יאנוסביצ'יוס ובאדי מגירט דיווחו על מותו לרשת ESPN.

מגירט השליך את המגבת לזירה בסיבוב ה-11 ומיד לאחר מכן דדאשב עבר ניתוח במתחם MGM נשיונל הארבור, שם נערך הקרב, במטרה למזער את נזקי הדימום המוחי ממנו סבל, כשלאחר הניתוח הוא נותר בתרדמת. משם הוא עזב על אלונקה והובהל לבית חולים במרילנד. לאחר שהקרב הופסק, דדאשב נזקק לעזרה על מנת להגיע לחדר ההלבשה ועל פי הדיווחים התעלף והקיא בדרך. אמש קיבל המנג'ר שלו דיווח מהרופאה המנתחת על כך שהוא סובל מדימום בצד ימין של מוחו והראה סימנים של נזק מוחי חמור.

דדאשב, יליד העיר סנט פטרסבורג ברוסיה, היה נשוי ואב לבן. אשתו התבשרה על מותו כשהייתה בדרך מרוסיה לבית החולים בוושינגטון. הוא החזיק מאזן 0:13 בקטגוריית 'מעורב קל' לפני ההפסד למתיאס.
"זה רק גורם לך להפנים לך באיזה ענף אנחנו נמצאים", אמר מאמנו באדי מגירט, "הוא עשה הכל נכון באימונים, בלי בעיות, בלי כלום. המוח שלי משתגע עכשיו. אני תוהה מה יכולתי לעשות אחרת. אבל בסופו של יום, הכל היה נראה בסדר אצלו. כל מה שצריך זו מכה אחת". על המתאגרף המנוח הוא אמר: "בחור מדהים, חלומו של כל מאמן. אם היו לי עוד שניים כמוהו, לא הייתי צריך אף אחד יותר כי הוא היה כל כך מחויב לענף".מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ