תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כבוד: 6 זוכים ישראליים באליפות אירופה בקפוארה

משלחת ישראל לאליפות אירופה בקפוארה | אלבום משפחתי
הישג מרשים למשלחת הישראלית שהשתתפה בשבוע שעבר באליפות אירופה בקפוארה, שנערכה בפולין. כבוד לישראל – שישה אלופים חזרו עם מדליות
בשבוע שעבר התקיימה בגדיניה שבפולין אליפות אירופה בקפוארה, ובה השתתפה גם משלחת ישראלית. פטריק גובו (40) מדריך הנבחרת, ליווה 25 מתחרים בהם ילדים ומבוגרים. שישה ישראלים זכו לעמוד על הפודיום ולזכות בשלוש מדליות זהב וגביעים, ובשלוש מדליות כסף.

ניקול דניאל (20), ישראל פולק (20), אורי כהן (13), זכו במקום הראשון – בגביע ובמדליית זהב.

סתו אקרמן (25), ישראל קדוש (25), מתן פלוטקין (13) זכו במקום השני - במדליית כסף.

תחרות הקפוארה בה השתתפה המשלחת מורכבת מ- 10 קטגוריות שונות אשר מחולקות לפי מין (גברים / נשים) וכל קטגוריה בנויה על פי דירוג חגורה.

סתו אקרמן שזכתה לענוד על צווארה את מדליית הכסף אמרה בסיום התחרות: "אני נרגשת וגאה לקחת חלק בהישג העצום של המשלחת הישראלית. עבדתי קשה מאוד לפני התחרות בסיוע המדריך שלי פטריק גובו ותחושת הסיפוק כעת היא עצומה".

קפוארה היא אומנות לחימה ברזילאית המשלבת בתוכה הגנה עצמית, אקרובטיקה ומוסיקה והיא ספורט תחרותי שאינו אולימפי ואינו נתמך ומסובסד על ידי אף ארגון. למרות היעדר התמיכה והמימון, המתחרים הישראלים הגיעו להישגים מרשימים. כבוד.סתיו אקרמן. "נרגשת וגאה לקחת חלק בהישג העצום של המשלחת הישראלית" (צילומים: רז נחמיאס)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ