כדוריד: נבחרת הנוער סיימה במקום ה-14 באליפות אירופה

נבחרת הנוער בכדוריד נבחרת הנוער בכדוריד | איגוד הכדוריד
בנעילת האליפות עד גיל 17 בשבדיה בהשתתפות 24 נבחרות, הפסידה ישראל למונטנגרו 24:19. שחקניהם של דביר גולדשטיין וניסים פלח יחלו בהכנות לאליפות אירופה עד גיל 18
נבחרת הנוער של ישראל חתמה היום את הופעותיה בטורניר אליפות אירופה הפתוחה עד גיל 17 שנערכה בשבדיה. הנבחרת נוצחה מול מונטנגרו 24:19, וסיימה במקום ה-14 באליפות מתוך 24 נבחרות. הנבחרת בהדרכת דביר גולדשטיין וניסים פלח קיימה שמונה משחקים, וזאת במסגרת ההכנה שלה לאליפות אירופה עד גיל 18 שתיערך בקיץ הבא.

הנבחרת פתחה את היום הראשון עם צמד ניצחונות בשלב הבתים הראשון מול  אסטוניה (20:26), ומול גיאורגיה (26:29). ביום שני היא ספגה הפסד צורב מול ספרד (32:13). היא ספגה הפסד נוסף מול נורבגיה (18:17), אבל חתמה את השלב הראשון עם ניצחון על איי פארו (16:18).


הנבחרת הישראלית חתמה את השלב הראשון במקום הרביעי בבית, עם 6 נקודות, והעפילה למשחקי הדירוג 9-16. השלב השני נפתח בהפסד לסלובקיה (22:18), נמשך עם ניצחון על פולין (16:24), וכאמור הסתיים בהפסד למונטנגרו. 


 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • אינטר
    1
    סלביה פראג
    1
    Live
  • ליון
    1
    זניט סט. פטרסבורג
    1
    Live
  • אייאקס
    3
    ליל
    0
    Live
  • בנפיקה ליסבון
    1
    רד בול לייפציג
    2
    Live
  • צ'לסי
    0
    ולנסיה
    1
    Live
  • בורוסיה דורטמונד
    0
    ברצלונה
    0
    Live
  • נאפולי
    2
    ליברפול
    0
    Live
  • זלצבורג
    6
    גנק
    2
    Live
  • בית"ר ירושלים
    0
    הפועל חיפה
    2
    Live
  • הפועל אסי גלבוע
    0
    מכבי צור-שלום
    3
    Live
  • מ.ס שיכון המזרח
    2
    מכבי עירוני נתיבות
    3
    Live
  • מכבי נוג'ידאת
    1
    מכבי אום אל פאחם
    2
    Live
  • עירוני נשר
    3
    הפועל בני מוסמוס
    2
    Live
  • בית"ר רמת גן
    7
    בני יפו אורתודוכסים
    2
    Live
  • עירוני שדרות
    5
    מועדון ספורט עירוני כסייפה
    4
    Live
  • מ.ס. צעירי טייבה
    3
    הפועל קלנסוואה
    1
    Live
  • עוצמה חולון
    0
    בית"ר כפר סבא
    4
    Live
  • הפועל פתח תקוה
    0
    הפועל א.א. פאחם
    1
    Live
  • בני סכנין
    2
    מ.ס כפר קאסם סוהיב
    1
    Live
  • בני לוד
    1
    הפועל אשקלון
    3
    Live
  • הפועל רמת גן
    0
    מכבי פתח תקוה
    1
    Live
  • אסטון וילה
    0
    ווסטהאם
    0
    Live
  • טורינו
    1
    לצ'ה
    2
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ