המשחק של נבחרת ישראל נגד לטביה נדחה לחודש יוני

נבחרת ישראל בכדוריד
נבחרת ישראל בכדוריד | איגוד הכדוריד, הדר ואן קולא

האיגוד האירופי בכדוריד פרסם תאריכים חדשים למשחקי גביע העולם הודיע על דחייה של חודשים מהמועד המתוכנן. אליפות אירופה עד גיל 20 זזה לחודש אוגוסט. נשיא ה-EHF וידרר: "הכל תלוי בהתפשטות הקורונה"

אמש (רביעי) האיגוד האירופי פרסם לוח זמנים אופציונלי לחידוש התחרויות, בהנחה שמשבר הקורונה יידעך עד אז ויאפשר קיום משחקים. בלוח הזמנים הזה, משחקי מוקדמות אליפות העולם צפויים להיערך ב-17/18 ביוני בתל אביב והגומלין ייערך ב-20/21 ביוני בלטביה. אם הנבחרת תעפיל לשלב השלישי האפשרות המוצעת שהמשחקים מול פורטוגל יתקיימו בסוף יוני ובתחילת יולי.

מועד נוסף שנוגע לכדוריד הישראלי ולנבחרת העתודה הוא אליפות אירופה עד גיל 20 שתוכננה להיערך בתחילת חודש יולי באוסטריה ובאיטליה, אבל על פי לוח הזמנים החדש היא תידחה כאשר התאריכים המיועדים הם בין ה-13 ל-23 באוגוסט. משחקי היורו עד גיל 18, שבהם תשתתף נבחרת הנוער, צפויים להיערך כמתוכנן בחודש אוגוסט בסלובניה.

בנוסף לכך, יש שינוי מועדים, בהם של הפיינל פור של ליגת האלופות שמתוכנן להיערך בקלן שבגרמניה. התאריכים המקוריים שנקבעו היו ב-30-31 במאי, והם כבר הוזזו ל-22-23 באוגוסט. כמובן שכל המועדים הם תיאורטיים בשלב זה בהתייחס להתפשטות/בלימת המגפה העולמית.


תשחק נגד לטביה בחודש יוני. נבחרת ישראל (intime sports photo agency/giannis moisiadis)


"המצב הנוכחי לא מאפשר לשחק כדוריד בשבועות הבאים. זה מעבר לכל תחום מחשבה", אמר נשיא ה-EHF מיכאל וידרר. "אנחנו מודעים לכך שיישום תרחיש זה תלוי בהתפתחות המצב הקשור בהתפשטות הנגיף, וההחלטות הממשלתיות הקשורות אליו. האיגוד האירופי יהיה גמיש ביותר ומוכן להסתגל במידה שיהיה צורך בכך. אנחנו לא רוצים ליצור רושם שדוחפים את לוח התחרויות. להיפך, עלינו לוודא שאחרי המשבר המצב הספורטיבי יהיה ברור ובמקביל תתאפשר תוכנית ריאלית שתוצג במקרה של שיפור במצב".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי