תמנע נלסון לוי, שירה ראשוני וטוהר בוטבול הודחו בקרב על מדליית הארד

תמנע נלסון לוי, שירה ראשוני וטוהר בוטבול הודחו בקרב על מדליית הארד שירה ראשוני | איגוד הג'ודו האירופאי
נבחרת ישראל נכנסה למעגל התחרויות בגראנד סלאם פאריס. שלושה ג’ודאים הגיעו לבית הניחומים, שלושתם עפו. אלג'יראי וטוניסאית סירבו להתחרות מול הישראלים
נבחרת הג’ודו של ישראל נכנסה היום (שבת) למעגל תחרויות גראנד סלאם פאריס, ושלושה ג’ודאים הצליחו להגיע לשלב רבע הגמר, הפסידו בו וירדו לבית הניחומים. השלושה הם טוהר בוטבול (73 ק”ג), שירה ראשוני (48 ק”ג), תמנע נלסון לוי (57 ק”ג).

טוהר בוטבול עלה אוטומטית מהסיבוב הראשון, ניצח בניקוד זהב את המרוקני אחמד אל מזיאטי, שבניגוד למתחרים אחרים ממדינות ערב כן הופיע לקרב, והוסיף איפון בשמינית הגמר מול הגמבי פיי אנז'י. ברבע הגמר הוא פגש את הדרום קוריאני צ'אנגרים אן, שגבר עליו בזכות ווזארי. בוטבול המשיך לבית הניחומים ושלט בקרב מול הגרמני איגור ונדטקה, אך השופט פסל ווזארי לזכותו ו-16 שניות לסיום נתן לו עונש שלישי וחרץ את גורלו בתחרות.תמנע נלסון לוי הגיעה לרבע הגמר והמשיכה משם לבית הניחומים. היא ניצחה באיפון את שרה הראשי הצרפתייה ובניקוד זהב את הגרמנייה סאפו קובאן, כשבשלב הבא בקטגוריית משקל של עד 57 ק"ג פגשה את כריסטה דגושי הקנדית. דגושי שלטה בקרב, הובילה וניצחה באיפון.. בבית הנחומים ניצחה נלסון לוי באיפון את מרגרט ברגסרה ההולנדית, אבל בקרב על מדליית הארד הפסידה לסמית דיוויס הבריטית.


ראשוני עברה את הסיבוב השני עם ניצחון באיפון על פופ אלכסנדרה הרומנייה, וברבע הגמר הפסידה לדריה בולדיד מאוקראינה וירדה לבית הניחומים, שם הודחה בווזארי על ידי האוקראינית מרינה צ'רניאק.


ראשוני. הודחה בבית הניחומים (טוויטר)

ברוך שמאילוב, שהתחרה בקטגוריית משקל של עד 66 ק"ג, היה אמור לפגוש יריב אלג'יראי על פי ההגרלה. כשעה לפני הקרב הורד שמו של האלג'יראי מלוח התחרויות ושמאילוב עבר אוטומטית לסיבוב הבא, שם הפסיד לסבסטיאן סיידל באיפון. גם טל פליקר הפסיד בקרב הראשון שלו, כשקיבל שלושה עונשים במפגש עם היפני נוריהיטו איסודה.

נועה מינצקר הייתה אמורה להתחרות במשקל של עד 48 ק"ג מול יריבה טוניסאית או גרמנייה, אך הטוניסאית פסלה עצמה עוד לפני הקרב מול הגרמנייה בשל האפשרות שתפגוש בסיבוב הבא את מינצקר. הגרמנייה, קתרינה מינץ, הדיחה את הישראלית באיפון אחרי שתי דקות.

בטינה טמלקובה, המתחרה בקטגוריית משקל עד 52 ק"ג, ניצחה בניקוד זהב את אסטרלה שריף לופס הספרדייה, אך הפסידה בסיבוב השני באיפון ליפנית נאצומי צונודה. גילי כהן שלא התחרתה בסיבוב הראשון הודחה בסיבוב השני על ידי מרטינה אסטבס מפורטוגל באיפון.תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ