תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשיפה: נתן לוי ילחם באירוע LFA 34 במינסוטה

נתן לוי נתן לוי | אלבום פרטי
לספורט1 נודע שהלוחם הישראלי, שקיבל ויזת ספורטאי לחמש שנים, יערוך את הקרב המקצועני הראשון שלו באחת הזירות הנחשבות בארצות הברית, לאחר שוויתר על קרב אליפות
לוחם ה-MMA נתן לוי חשף היום (חמישי) באופן בלעדי לאתר ספורט1 שהקרב הבא שלו יתרחש בארגון האמריקאי Legacy Fighting Alliance. זהו יהיה הקרב המקצועני הראשון של הלוחם הישראלי, והוא יתרחש באחת מהזירות הנחשבות בענף.

לוי קיבל בחודש אוגוסט האחרון ויזת עבודה בארצות הברית לתקופה של חמש שנים, אך המריא לארץ האפשרויות הבלתי נגמרות רק בחודש דצמבר האחרון לאחר שהחלים סופית מהשבר בידו, זכר לקרב בקיץ האחרון, ומתאמן במכון Syndicate MMA בלאס וגאס.


כפי שפורסם באתר ספורט1, לוי ניהל בתקופה האחרונה משא ומתן עם מספר ארגונים לגבי הקרב הבא, וכעת נחשף שהלוחם הישראלי ויתר על קרב אליפות בארגון TUFF-N-UFF כדי להחלים ולהתקדם הלאה בקריירה. ללוי עדיין לא נקבע יריב, אך הוא יכנס לכלוב ב-2 במרץ בקרבות המקדימים של אירוע LFA 34.


LFA הוא ארגון המורכב מאיחוד של שני ארגונים - Legacy Fighting Championship ו-Resurrection Fighting Alliance הוותיקים, שהתאחדו בספטמבר 2016 והאירוע הראשון לאחר האיחוד התרחש בינואר 2017. הארגון ממוקם במדינת טקסס שבארצות הברית, והאירועים משודרים ברשת הטלוויזיה האמריקאית - AXS TV. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ