תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נעמה גזית פספסה מדלייה, הגולשים סיימו במקום הרביעי

נעמה גזית | באדיבות הוועד האולימפי
המשחקים האולימפיים לנוער בארגנטינה: גולשת ה-RSX הגיעה לשיוט המדליות כשהיא שלישית, אבל סיימה את שיוט המדליות במקום השביעי ואיבדה את הארד. תומר ורדימון סיים באותו המקום. וגם: צ'יינוב קפצה לגובה 1.74 מ'
שני הגולשים הצעירים של ישראל, נעמה גזית ותומר ורדימון, דורגו הלילה (בין שישי לשבת) במקום הרביעי בתום התחרויות בדגם ה-RSX במשחקים האולימפיים לנוער בבואנוס איירס, ארגנטינה.

נעמה גזית שהייתה מדורגת ערב השיוט האחרון במקום השלישי, סיימה את שיוט זה במקום השביעי ובסיום התחרות ירדה מהמקום השלישי, המקנה מדליית ארד למקום הרביעי. גזית הייתה רחוקה כדי שתי נקודות מהמדליה. תומר ורדימון שהיה מדורג לפני השיוט האחרון במקום הרביעי, גם סיים את התחרות במקום הרביעי למרות שבשיוט האחרון סיים במקום השני.

עוד במשחקים האולימפיים לנוער, האתלטית ורונקיה צ'יינוב קפצה לגובה של 1.74 מטר, הישג שדירג אותה במקום ה-9 בשלב הראשון של התחרות. תחרויות הקפיצה לגובה מתקיימות במתכונת מיוחדת, לפיה כל הקופצים ממשיכים ליום תחרויות נוסף והמנצחים נקבעים עפ"י הגובה המצטבר של שני ימי תחרויות. השלב השני של התחרות יתקיים בעוד שלושה ימים.


בשחייה, אנסטסיה גורבנקו דורגה במקום ה-17 במשחה ל-200 מטרים חזה עם זמן של 2:33.13 שניות. רביעיית השליחים עם דניס לוקטב , גל כהן גרומי, לאה פולונסקי ואנסטסיה גורבנקום סיימה את המשחה ל-100X4 מטרים במקום ה-13 במוקדמות עם זמן של 3:59.68 דקות.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ