תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מדליית כסף היסטורית לנבחרת סייפי הדקר של ישראל

עידו הרפר, יובל פרייליך ,גרשון בסקין, דניאל ליס, אוהד בלוה | צילום: איגוד הסייף
עידו הרפר, גרשון בסקין, יובל פרייליך, דניאל ליס והמאמן אוהד בלוה סיימו במקום השני בגביע העולם בקנדה, אחרי שנכנעו בגמר 45:37 על ידי רוסיה, האלופה האולימפית מריו
נבחרת סייפי הדקר של ישראל זכתה הלילה (בין ראשון לשני) במדליית כסף היסטורית בגביע העולם בוואנקובר, קנדה. הנבחרת שכללה את עידו הרפר, גרשון בסקין, יובל פרייליך, דניאל ליס והמאמן אוהד בלוה ניצחה בקרב הראשון שלה את המארחת קנדה 37:45 ובקרב השני ניצחה ישראל 39:43 את נבחרת הונגריה, מדליסטית הארד מהמשחקים האולימפיים בריו 2016.

בשלבי ההכרעה ניצחה ישראל 39:45 את גרמניה 39:45 ולאחר מכן גברה 40:45 על דנמרק, אבל בקרב על מדליית הזהב נוצחה ישראל 45:37 בידי נבחרתה החזקה של רוסיה, האלופה האולימפית מריו 2016.

עידו הרפר אמר אחרי הזכייה במדליה: "היה לנו יום מדהים. כל חברי הנבחרת נתנו את ה-100% שלהם מבחינה פיזית ונפשית. נלחמנו מהלב. מאד רצינו לעשות היסטוריה והצלחנו. היום אנחנו שמחים עם הזכייה ההיסטורית, ומחר כבר ממשיכים לעבוד קשה כי לכולנו חלום גדול אחד, המשחקים האולימפיים בטוקיו 2020".


אוהד בלוה, מאמן נבחרת ישראל: "עשינו תחרות מצוינת. הרגשתי רוח קבוצתית ואנרגיות חיוביות במשך כל התחרות. אני בחבורה השאפתנית הזה. בשביל רגע גדול כזה של שמחה ואושר החבורה הזאת עובדת קשה מאד כל ימות השנה. אנחנו כבר עם הפנים לתחרות הקבוצתית הבאה בעוד חודש בארגנטינה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ