אתלטית בכירה לשעבר נעצרה בחשד להפעלת רשת סחר בנשים למטרות זנות

ניידת משטרה
ניידת משטרה | לירון מולדובן

שמונה בני אדם חשודים כי הפעילו רשת מסועפת שעסקה בהבאת נשים לארץ לצורך עיסוק בזנות וסרסרות בזנות, על ידי העסקתן במשך שנים במתן שירותי מין בדירות דיסקרטיות

המשטרה עצרה אתמול (ראשון) שמונה בני אדם החשודים כי הפעילו רשת מסועפת שעסקה בהבאת נשים לארץ לצורך עיסוק בזנות וסרסרות בזנות, על ידי העסקת נשים במתן שירותי מין בדירות דיסקרטיות בגבעתיים, רמת גן, פתח תקווה ורעננה, במסווה של מתן שירותי עיסוי.

בראש הרשת עמדה אישה בת 50 מרמת גן, אתלטית בכירה לשעבר, אשר בין היתר, הובילה את מסע פרסום גיוס הקורבנות ביחד עם בן זוגה לשעבר, תושב רמת גן בן 51 שנעצר אף הוא, ניהלה את עובדי הרשת ואף הדריכה את הנשים כיצד עליהן לפעול במסגרת עבודתן. לצידה של ראש הרשת פעלו חשודים נוספים, כשלכל אחד מהם תפקיד ותחום אחריות מוגדר.

מחקירתה הסמויה של המשטרה עולה כי הרשת פעלה מזה מספר שנים וכי החשודים פעלו באופן שיטתי ומתוחכם, תוך ניצול ופגיעה בקורבנות. את קורבנותיה נהגה הרשת לגייס באמצעות פרסום מודעות באתרים בשפה הרוסית בארץ ובחו״ל: “דרושות מעסות – שכר גבוה”.

עוד עלה מהחקירה, כי שירותי המין בדירות הדיסקרטיות פורסמו במסווה של שירותי עיסוי בפורטלי הסקס והעיסוי באתרי אינטרנט שונים. 

מדובר בחקירה משולבת, שעברה לשלב הגלוי והתקיימה בשילוב זרועות עם רשות המיסים, הביטוח הלאומי ובליווי פרקליטות מחוז ת”א. במסגרת החקירה וכחלק ממנה, ייחקרו המעורבים גם בחשד לביצוע עבירות של הלבנת הון בהיקפים המוערכים במיליוני שקלים ועבירות נוספות על פי פקודת המיסים.

החשודים יובאו הבוקר לבית משפט השלום בת״א לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם. כלל הקורבנות הועברו למקום בטוח, בו תוענק להם הגנה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי