תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו בנבחרת השליחים (4X200ׂ חופשי) של ישראל זוכה בארד

מדליית ארד לישראל באליפות אירופה לנוער
פרנקל, כרמי, לוקטב ושמי קבעו 7:19.54 ד' באליפות אירופה לנוער שנערכת בווינגייט. שיא עולם מדהים להונגרי מילאק ב 200 פרפר: 1:53.79 ד'
 נבחרת השליחים של ישראל נעלה את היום השלישי הדרמטי והמדהים של אליפות אירופה לנוער בשחייה עם מקום שלישי ומדליית ארד במשחה ל-4X200 חופשי. רביעייה, שכללה את תומר פרנקל, איתי כרמי, דניס לוקטב ואלון שמי שמרה על מקום בין שלושת המובילים מהרגע הראשון, כאשר המאבק היה בינה לבין רוסיה על המקומות 2-3.  

הנבחרת רשמה זמן של 7:19.54 ד', שיפור של כמעט 5 שניות מהתוצאה שקבעו בבוקר. הרביעייה של הונגריה ניצחה עם שיא אליפות של 7:15.46. רוסיה קבעה 7:15.58 וזכתה בכסף.



יש לנו דור עתיד מצוין, השליחים והמדליה (באדיבות איגוד השחייה)

יו"ר איגוד השחייה, סימון דוידסון, היה נרגש מאוד בסיום: "זה רגע גדול לשחייה הישראלית, מרגש מאוד. לזכות במדליית ארד בשליחים זה לא דבר של מה בכך. זה מוכיח עומק בשחייה הישראלית ומוכיח שיש לנו דור עתיד מצוין". 

מאמן הנבחרת, אסף מימון, שאמר לפני האליפות כי הוא מצפה למדליה בשליחים הוסיף: "אכן עשינו את זה. הבחורים עמדו בלחץ, שחו מצוין ושיפרו בצורה מדהימה את התוצאה שלהם מהמוקדמות. אני מאוד גאה בהם". 

מוקדם יותר נרשם הרגע הגדול ביותר של התחרות בווינגייט, במשחה ל 200 פרפר, כאשר ההונגרי כריסטוף מילאק שבר את השיא העולמי לנוער עם זמן מדהים של 1:53.79 ד'. השיא הקודם היה שייך ליפני הורמורה 1:55.37 ד'.  


מילאק חוגג שיא עולמי בווינגייט (באדיבות איגוד השחייה)

תומר גולדפדן פספס את הגמר ב 50 חזה לאחר שסיים תשיעי בחצי הגמר עם זמן של 28.92 (שיפור של 5 מאיות לזמן אותו שחה במוקדמות). דוד גורצ'יק סיים אחרון בחצי גמר 200 גב עם זמן חלש יותר מהמוקדמות, 2:06.40.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ