מים פתוחים: מקום חמישי לשחיין מתן רודיטי באליפות אירופה

מתן רודיטי עם מאמן הנבחרת
מתן רודיטי עם מאמן הנבחרת | איגוד השחייה

השחיין הצעיר בתחרות (19) עצר את השעון בזמן של 1:49.28.2 שעות כאשר היה רחוק 2.5 שניות בלבד ממדליית הארד. ספרא הוצב במקום ה-25, ורסמן במקום ה-31. גירלואנצה סיימה את תחרות הנשים במקום ה-24

השחיין הצעיר מתן רודיטי רשם היום את אחד ההישגים הגדולים ביותר של ענף המים פתוחים הישראלי, לאחר שסיים במקום החמישי באליפות אירופה במשחה האולימפי ל-10 ק”מ.

בסיום קרב עיקש קבע רודיטי זמן של 1:49.28.2 שעות, כ-2.5 שניות בלבד ממדליית הארד. חשוב לציין כי רודיטי הינו השחיין הצעיר ביותר באליפות במשחה זה (19).

יובל ספרא סיים במקום ה-25 באליפות לאחר שקבע 1:51.00 ש’ ושחר רסמן סיים במקום ה-31 לאחר שקבע 1:52.12 ש’. עדן גירלואנצה, זינקה הבוקר למשחה המקביל לנשים וסיימה במקום ה-24 בזמן של 2:04.24 ש’.

רודיטי: “המשחה היה מטורף, ב-300 המטרים האחרונים הרגשתי שאני חייב להוציא מעצמי את כל מה שאפשר ולשפר את המיקום שלי בתחרות. ההרגשה מדהימה ואני שמח מאוד עם ההישג”.

יו”ר איגוד השחייה, סימון דוידסון: “מתן הביא הרבה גאווה למשלחת הישראלית. הוא היה צעיר המשתתפים, אבל נשאר לכל אורך הדרך צמוד למובילים, שכולם שחיינים אירופים חזקים, ועשה זאת עם המון לב ונשמה עד שחצה את קו הסיום. אני שולח ברכות חמות למאמנים ולכל הצוות ומחבק גם את יתר השחיינים על התוצאות שלהם היום. מאחל לכולם הצלחה גם בהמשך התחרות”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי