נבחרת ישראל בשחייה אמנותית עלתה לגמר שלישי באליפות העולם

נבחרת ישראל בשחייה האמנותית
נבחרת ישראל בשחייה האמנותית | מיכאל בובריצקי

אחרי התרגיל הקבוצתי והתרגיל החופשי, בנות הבריכה רשמו גמר גם בתרגיל ה"קומבו" כשקיבלו ניקוד של 83.6333 וסיימו במקום השביעי. הגמר ייערך בשבת. נבחרת השחייה במים פתוחים סיימה במקום ה-16 מתוך 21 נבחרות

בנות נבחרת השחייה האמנותית של ישראל ממשיכות לרשום הישגים באליפות העולם בדרום קוריאה, והבוקר (חמישי) העפילו לגמר תרגיל הקומבינציה החופשית (“קומבו”) מהמקום השביעי, עם 83.6333 נקודות.

זהו הגמר השלישי אליו מעפילה הנבחרת, אחרי התרגיל הקבוצתי הטכני והתרגיל החופשי, כשלהם ניתן להוסיף גם את תרגיל ההיילייט, שנערך במתכונת של גמר ישיר. תרגיל הקומבינציה החופשית, שאינו אולימפי, מהווה מעין שילוב של אלמנטים מתרגילי הסולו, הדואט והקבוצתי. הציון של הבנות הורכב מ-25.2 נקודות על ביצוע, 33.3333 על התרשמות אמנותית ו-25.1 על דרגת הקושי.

נבחרת רוסיה העפילה לגמר מהמקום הראשון עם 96.5667 נקודות, סין הייתה במקום השני ואוקראינה במקום השלישי. הגמר עצמו ייערך בשבת ב-13:00, כאשר עוד קודם, מחר באותה שעה, ישתתפו בנות הנבחרת בגמר התרגיל הקבוצתי החופשי אליו העפילו מהמקום ה-12.

נבחרת ישראל בשחייה אומנותית (מיכאל בובריצקי)

הנבחרת הישראלית שהעפילה לגמר מורכבת ממאיה דורף, אלינה חלמסקי, עדן בלכר, אמילי גרין, ניקול נחשונוב, טלי אוסטרובסקי, שלי בובריצקי, גל ליטמן, אריאל נשיא ויעל פולקה ומודרכת על ידי המאמנות אנה טרס, סבטלנה בלכר ולריסה קונין.

מוקדם יותר הלילה נערך משחה השליחים של המים הפתוחים ל-5 ק”מ. נבחרת ישראל, שהורכבה מיונתן רוסין, מתן רודיטי, אווה פביאן ועדן גירלואנצה, סיימה במקום ה-16 מתוך 21 נבחרות. במקום הראשון סיימה גרמניה אחרי פיניש דרמטי במיוחד, איטליה זכתה בכסף וארה”ב במדליית הארד.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי