נדאל בסיבוב השלישי באוסטרליה, קוסטיוק בת ה-15 הדהימה

נדאל בסיבוב השלישי באוסטרליה, קוסטיוק בת ה-15 הדהימה רפאל נדאל | AFP
האוקראינית טיילה בדרך לדרבי מול סביטולינה. ווזניאקי רשמה קאמבק ענק, צ'יליץ', צונגה וקרלוביץ' העפילו גם הם. הספרדי לא התקשה מול מאייר וניצח בשלוש מערכות, דימיטרוב ניצל מסנסציית ענק
סנסציית ענק באליפות אוסטרליה. בזמן שעיני רוב האוהדים מופנות למגרשים המרכזיים, דווקא ממשחק אפור למדי קיבלנו את תוצאת היום. מרתה קוסטיוק, אוקראינית בת 15, שעלתה מהמוקדמות להגרלה הראשית ומדורגת 521 בעולם, גברה 3:6, 5:7 על אוליביה רוגווסקה (168) האוסטרלית בדרך לסיבוב השלישי.

קוסטיוק הפכה לצעירה ביותר שמעפילה לסיבוב השלישי מאז 1997, והיא נזקקה בסך הכל לשעה וחצי כדי לעשות זאת. בסיבוב הראשון הדהימה קוסטיוק את שוואי פנג, וכעת תעמוד בפני משוכה גבוהה בהרבה בדמות בת ארצה המדורגת רביעית, אלינה סביטולינה. עוד משחק ענק היה בין קרולין ווזניאקי לג'נה פט. הדנית פיגרה 5:1 במערכה השלישית, אך חזרה כל הדרך ל-6:3, 2:6, 5:7.



בגברים שרד ג'ו ווילפרד צונגה מרתון מול דניס שפובאלוב וניצח 6:3, 3:6, 6:1, 6:7 (4), 5:7. מארין צ'יליץ' טייל 1:6, 5:7, 2:6 מול ז'ואאו סוסה ואיבו קרלוביץ' התגבר על יואישי סוגיטה 6:7 (3), 7:6 (3), 5:7, 6:4, 10:12 בתום כמעט חמש שעות. רפאל נדאל נראה מצוין במסעו לגמר שני ברציפות במלבורן וטיאטא 3:6, 4:6, 6:7 (4) את ליאונרדו מאייר. בסיום היום, גריגור דימיטרוב נזקק לחמש מערכות כדי להדיח את המדורג 186 מקנזי מקדונלד, ובסיום חגג עם 6:4, 2:6, 4:6, 6:0, 6:8.


תוצאות בולטות נוספות
גברים
ניק קיריוס - ויקטור טרויצקי 5:7, 4:6, 6:7 (2)
מאלק ג'זירי - ז'יל מולר 7:5, 6:4, 6:7 (5), 3:6, 6:2
פאבלו קרנו בוסטה - ז'יל סימון 2:6, 0:3 (פרישה)
קייל אדמונד - דניס איסטומין 2:6, 2:6, 4:6


נשים
קתרינה בונדרנקו - אנסטסיה פבליוצ'נקובה 2:6, 3:6
מגדלנה ריבאריקובה - קריסטן פליפקנס 4:6, 6:0, 2:6
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • קארדיף
    1
    ווטפורד
    5
    Live
  • ווסטהאם
    3
    פולהאם
    1
    Live
  • דיז'ון
    0
    סט. אטיין
    1
    Live
  • שטרסבורג
    1
    ליל
    1
    Live
  • ורדר ברמן
    1
    שטוטגרט
    1
    Live
  • בית''ר תל אביב רמלה
    0
    הפועל כפר סבא
    0
    Live
  • הפועל ראשון לציון
    3
    הפועל עכו
    1
    Live
  • הפועל איכסל
    2
    הפועל עפולה
    0
    Live
  • עירוני ניר רמת השרון
    0
    הפועל בני לוד
    1
    Live
  • הפועל אשקלון
    4
    הפועל מרמורק
    2
    Live
  • מילאן
    3
    אמפולי
    0
    Live
  • אספניול
    1
    הואסקה
    1
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ