תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פדרר בכה: האגדה בה אני נמצא נמשכת, בלתי ייאמן

רוג'ר פדרר רוג'ר פדרר | AFP
הפנומן השווייצרי דמע לאחר הזכייה באליפות אוסטרליה: "זה נפלא". צ'יליץ': "מדהים מה שהוא עושה שנה אחרי שנה". כל המספרים המטורפים של האלוף הטרי, התגובות, הברכות והציוצים
הגדול מכולם עשה את זה שוב: רוג'ר פדרר הגיע היום (ראשון) ל-20 זכיות בגרנד סלאם במהלך הקריירה המופלאה שלו כשניצח 2:6, 7:6 (5), 3:6, 6:3, 1:6 את מארין צ'יליץ' הקרואטי בגמר אליפות אוסטרליה בתוך שלוש שעות ו-7 דקות.


תגובות

פדרר אמר בדמעות בסיום: "אני כל כך שמח. זה בלתי ייאמן. זה היה יום ארוך. האגדה שבה אני נמצא נמשכת וזה נפלא. אני, הצוות והמשפחה נהנינו מהאירוח האוסטרלי כמו בכל שנה ונמשיך להגיע. הקהל הזה ממלא את האצטדיון ומלווה אותי לכל מקום. תודה לכם".


צ'יליץ' השלים באכזבה: "ברכות לרוג'ר והצוות שלו. מדהים מה שהוא עושה שנה אחרי שנה. זה היה מסע נפלא עבורי. אלו היו יכולים להיות השבועיים הטובים בחיי. הצוות שלי היה נהדר לאורך כל השבועיים האחרונים. אני מקווה להגיע לעוד גמרים ולזכות בתארים".מספרים
* פדרר הוא הטניסאי הרביעי בהיסטוריה שמגיע ל-20 זכיות בגרנד סלאם. קדמו לו מרגרט קורט, סרינה וויליאמס ושטפי גראף.


* פדרר השתווה לנובאק ג'וקוביץ' ורוי אמרסון עם שש זכיות במלבורן.
* המאזן בין פדרר לצ'יליץ' עומד על 1:9 לטובת השווייצרי כמובן.

* פדרר (36) הוא גם הטניסאי המבוגר ביותר שזוכה גרנד סלאם מאז שקן רוזוול בן ה-37 עשה זאת ב-1972.* שתי המערכות שהפסיד במהלך הגמר, היו שתי המערכות היחידות שהפסיד בכל הטורניר.

מתוך 200 טורנירי גרנד סלאם בעידן התחרויות הפתוחות פדרר זכה ב-20 (עשרה אחוזים!). 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ