תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נדאל: "זכייה אחת ברולאן גארוס זה חלום, 11 אי אפשר לתאר"

רפאל נדאל | AFP
אחרי שהשלים "אונדסימה" משלו בטורניר החימר, הספרדי הנרגש ידע לפרגן גם ליריבו: "היה גמר קשה בגללו, יהיה אחד הגדולים". דל פוטרו צייץ: "כותב את ההיסטוריה". סרחיו ראמוס: "גיבור טניס ואגדת ספורט"
רפאל נדאל השלים הערב (ראשון) את ה"אונדסימה" שלו, אחרי שזכה בפעם ה-11 בקריירה ובפעם השנייה ברציפות בטורניר הרולאן גארוס, לאחר שגבר על דומיניק תים האוסטרי בשלוש מערכות.

אחרי הזכייה, נדאל פירגן ליריבו האוסטרי, שנחשב בעצמו לאחד הטניסאים החזקים בחימר: "דומיניק שיחק טוב מאוד והיה לו גראנד סלאם מפואר. הוא ראוי להיות פה. הגמר היה קשה מאוד בגלל הטניס הנהדר שלו . הוא יהיה אחד הגדולים. כל הכבוד לתים ולכל הצוות שלו. עבורי זה תמיד היה כבוד גדול לשחק מולך"


על הגמר ההיסטורי אמר: "היה קשה במערכה השלישית, הרגשתי משהו מוזר ביד והייתי צריך לעצור. חוץ מזה, הרגשתי מאוד בנוח עם רמת הטניס שהצגתי היום. מה שקרה לי פה פשוט מדהים. לא ידעתי להסביר את זה. היה מה שהיה, הרגשתי שאני יכול להתעלות על זה. לזכות בטורניר הזה פעם אחת זה חלום ואני לא יודע להסביר איך ההרגשה לזכות 11 פעמים. תודה לכל הארגון וכל הקהל, אתם מדהימים. תודה לכל הקבוצה והמשפחה שלי. בלעדיכם זה לא היה אפשרי. תודה לכולם על שהייתם שם ברגעים היפים והפחות יפים".


אף אחד לא נשאר להישג של הספרדי וגם הקולגות ידעו לפרגן. חואן מרטין דל פוטרו הארגנטינאי, שהפסיד לנדאל בחצי הגמר, צייץ: "אתה כותב את ההיסטוריה וכל פעם זה בלתי ייאמן. רפא נדאל, ברכות על האונדסימה!". דייגו שוורצמן שהודח על ידי הספרדי ברבע כתב: "אלוף 11 פעמים! היסטוריה".


ולא רק בטניס זכה השור ממאיורקה למחמאות. סרחיו ראמוס, בלם וקפטן ריאל מדריד אותה אוהד נדאל, צייץ אחרי הגמר: "שושלת על חימר, אגדת טניס, גיבור ספורטיבי". הקפטן לשעבר של הבלאנקוס, איקר קסיאס, העלה תמונה שלו לצד נדאל מגמר מונדיאל 2010 וכתב: "מה אתם רוצים שאני אגיד? אלוף בפעם ה-11 של הרולאן גארוס! מזל טוב רפא נדאל האהוב! אתה ענק!".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ