תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פדרר העפיל לגמר טורניר דובאי, יפגוש את ציציפאס

רוג'ר פדרר רוג'ר פדרר | Gettyimages
הפנומן השוויצרי רחוק ניצחון אחד מהתואר ה-100 בקריירה, אחרי שגבר 0:2 על בורנה צ'וריץ' (2:6, 2:6). יפגוש פעם נוספת את היווני שהדיח אותו מאליפות אוסטרליה
רוג'ר פדרר המדורג 7 בעולם, ניצח הערב (שישי) את בורנה צ'וריץ', הקרואטי שמדורג 13 בעולם והעפיל לגמר טורניר דובאי. כבר מהרגע הראשון השוויצרי לקח שליטה על המשחק, וניצח 0:2 בקלילות. (2:6, 2:6).

הפנומן בן ה-37 רחוק ניצחון אחד מזכייה בטורניר ה-100 בקריירה, ויהיה הטניסאי השני בהיסטוריה שמגיע להישג הזה, כשרק ג'ימי קונורס עשה את זה לפניו (זכה ב-109 טורנירים בקריירה). 

הגמר לא הולך להיות קל בכלל עבור הטניסאי הותיק, כשמולו יעמוד סטפנוס ציציפאס, הכוכב היווני העולה שמדורג 11 בעולם. ציציפאס גבר בחצי הגמר על גאל מונפיס הצרפתי 1:2 (6:4, 6:7, 6:7), וינסה לשחזר את ההישג האדיר מהחודש שעבר, כשהדיח את פדרר משמינית גמר אליפות אוסטרליה, בניצחון 1:3 אדיר ושמירה על 12 נקודות שבירה.


לאחר הקרב באליפות אוסטרליה, רבים בעולם הטניס הכריזו על חילופי דורות ופדרר עצמו אמר על היווני לאחר המשחק: "הפסדתי לשחקן טוב יותר היום. הוא נשאר רגוע בנקודות המכריעות למרות גילו הצעיר, הקרדיט מגיע לו" 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ