וויליאמס עלתה לגמר מספר 11 בווימבלדון ותפגוש את האלפ

סרינה וויליאמס
סרינה וויליאמס | Clive Brunskill/Getty Images

המדורגת עשירית בעולם התקרבה מרחק ניצחון אחד מזכייה שמינית בטורניר, עם ניצחון 1:6, 2:6 על ברבורה סטריצובה. במשחק האליפות תחכה לה הרומנייה, שעלתה למעמד לראשונה בקריירה לאחר 0:2 על אלינה סביטולינה

סרינה וויליאמס מתקרבת לזכייה ראשונה בגרנד סלאם מאז החזרה מחופשת הלידה בתחילת 2018. היום (חמישי) ניצחה האמריקאית הבלתי נגמרת 1:6,  את הפתעת הטורניר ברבורה סטריצובה. וויליאמס תוכל לזכות בשבת הקרובה בתואר השמיני שלה בווימבלדון ובמייג’ור ה-24 בקריירה שלה.

סרינה לא בזבזה זמן וסגרה עניין תוך 59 דקות בלבד, בדרך להפוך לפיינליסטית הכי מבוגרת בטורניר, בגיל 37 ו-291 ימים. כעת, פנייה להשוואת שיא נוסף: 24 זכיות בטורנירי גרנד סלאם ליחידות, שבו מחזיקה מרגרט קורט. בנוסף, אם תצליח האמריקאית לזכות בווימבלדון פעם נוספת, היא תעקוף את שטפי גראף במאזן ההיסטורי.

בחצי הגמר הראשון, סימונה האלפ עלתה לגמר ווימבלדון ראשון בקריירה שלה, אחרי שניצחה בצורה מרשימה את אלינה סביטולינה 1:6, 3:6. הרומנייה נזקקה לשעה ו-13 דקות בלבד כדי להעפיל לגמר היוקרתי.

זה היה המפגש השמיני בין השתיים שמכירות היטב אחת את השנייה, אליו הגיעו כמדורגות הבכירות שנותרו בטורניר. האוקראינית המדורגת שמינית בעולם, שהצליחה לעבור סוף סוף את מחסום רבע הגמר באחד מארבעת הטורנירים הגדולים, נעצרה בחצי הגמר מול יריבה עדיפה. אחרי הזכייה ברולאן גארוס בשנה שעברה, האלפ חולמת על זכייה שנייה אי פעם בגרנד סלאם.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי