נבחרת הנשים נכנעה לאוסטריה בפתיחת הליגה האירופית

נבחרת הנשים נכנעה לאוסטריה בפתיחת הליגה האירופית נבחרת הנשים בכדורעף | איגוד הכדורעף
השחקניות של ג'וזפה קוקריני הפסידו 25:21, 25:12, 20:25, 25:15 במשחק הראשון בליגת הכסף וישובו ארצה למשחקים מול גיאורגיה ברביעי ואלבניה בשבת
נבחרת הנשים בכדורעף נכנעה היום (שבת) באוסטריה 3:1 בפתיחת הליגה האירופית 2018 ותשוב ארצה לקראת צמד משחקי הבית הקרובים עם גיאורגיה (רביעי) ואלבניה (שבת).

יכולת טובה של שלוש הצעירות, טלי מרמן (16 נקודות), פולינה מליק (14) וגל לנדר (12) לא הספיקה לישראל במשחק הפתיחה של ליגת הכסף בקלנגנפורט באוסטריה. המארחות פתחו חזק ולא נבהלו מחזרה מאוחרת של הנבחרת, ניצחו במערכה הראשונה 21:25 ושייטו לניצחון קליל במערכה השנייה 12:25. החניכות של ג'וזפה קוקריני ידעו לחזור מפיגור 16:14 במערכה השלישית וחגגו 20:25, אבל במערכה הרביעית האוסטריות השאירו את שלוש הנקודות בבית עם ניצחון 15:25 ו-1:3 בסיום.


הנבחרת על הסגל הצעיר שלה הרשימה בעיקר במשחק החסימה והשיגו יתרון 9:12 בקיל בלוק, כשפולינה מליק חסמה שלושה כדורים לנקודה ומאיה דודוצ'קין, טלי מרמן וספיר חודורוב מוסיפות שתי חסימות כל אחת. שתי הנבחרות הציגו משחק התקפה חלש כשהאוסטריות היו חלשות פחות עם 31 אחוזי יעילות בהתקפה לעומת 26 של הכחולות לבנות. הנברת המארחת סיפקה 9 נקודות ממכות פתיחה לעומת 5 של נבחרת ישראל.

גם משחק הקבלה של הנבחרת היה חלש עם 20 אחוזי קבלה ורק 16 אחוזים במצויינת. בהמשך הנבחרת תהיה חייבת להקטין את כמות השגיאות לאחר שסיפקה 28 נקודות ליריבה מטעויות.  מאיה דודוצ'קין סיימה עם 4 נק' לישראל, ספיק חודורוב 3, תמר שטיין וליר גופר 1 כ"א. שותפו: בקי קופלביץ', שיראל ג'נח. ליברו: קתרינה זילברמן.


הליגה האירופית חולקה העונה לליגת זהב (בית עליון) וליגת כסף (בית תחתון), אליה שובצה הנבחרת לבית ב' הכולל את אוסטריה, גיאורגיה ואלבניה. ביום רביעי הקרוב תארח הנבחרת את גיאורגיה במטרווסט (19:00) ובשבת תארח את אלבניה (19:00). שלב הבתים יימשך ב-30 בחודש מול אלבניה בחוץ וב-2 ביוני תתארח הנבחרת בגיאורגיה. שלב הבתים ינעל ב-6 ביוני במטרווסט מול אוסטריה. שתי הראשונות מכל בית תעלנה לפיינל פור שיערך בשבדיה.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ