נבחרת ישראל פותחת בהכנותיה למוקדמות אליפות אירופה

נבחרת הכדורעף נבחרת הכדורעף | צילום: איגוד הכדורעף
מוקדמות 2019 יצאו לדרך באמצע חודש אוגוסט. המאמן ג'גוש ריש זימן 22 שחקנים לתחילת האימונים, "רוצים להצליח ולהראות לאוהדים שלנו כדורעף באיכות טובה מאוד", אמר
נבחרת ישראל תפתח ביום ראשון הקרוב את הכנותיה לקראת מוקדמות אליפות אירופה 2019 שיפתחו באולם מטרווסט ברעננה ב-15 באוגוסט במשחק ביתי מול לטביה. אימון הפתיחה יערך במבואות ים. "אנחנו מתחילים את ההכנות למוקדמות האירופאים מול לטביה ואסטוניה באוגוסט", אמר לאתר איגוד הכדורעף המאמן ג'גוש ריש.

"הנבחרת מלאת מוטיבציה וכולם רוצים להעפיל לאליפות עצמה. בחרתי סגל רחב של 22 השחקנים הטובים ביותר בישראל שאיתם רציתי לעבוד. התכנית היא לעבוד במשך ארבעה שבועות כאן בישראל ולאחר מכם נצא למחנה אימונים בפולין ורומניה. בזמן שנהיה באירופה נפגוש את נבחרות דנמרק ורומניה למשחקי הכנה. אנחנו רוצים להצליח ולהראות לאוהדים שלנו כדורעף באיכות טובה מאוד".


הנבחרת הוגרלה לבית ב' עם לטביה ואסטוניה וסדר המשחקים לאחר משחק הפתיחה כולל משחק חוץ באסטוניה ב-22 באוגוסט ומשחק ביתי מול אסטוניה ב-26 בחודש. כל שבע הנבחרות שיסיימו בראש הבתים במוקדמות יבטיחו את מקומן יחד עם חמש הנבחרות בעלות המאזן הטוב ביותר מהמקום השני. המהדורה ה-31 של אליפות אירופה תפתח ב-13 בספטמבר 2019 ולראשונה תשוחק בארבע מדינות שונות - צרפת, סלובניה, בלגיה והולנד. ארבע המארחות כבר הבטיחו מקום באליפות שתכלול 24 נבחרות ויחד איתן קיבלו כרטיס ישיר גם אלופת אירופה רוסיה, הסגנית גרמניה והשלישית סרביה. יצטרפו אליהן איטליה, בולגריה, צ'כיה, פולין וטורקיה המדורגות הבכירות מהאליפות האחרונה.

סגל השחקנים שהוזמן לתחילת האימונים ביום ראשון הקרוב: מיכאל מילשטיין, אריק כצנלסון, שון קסל, יואב ססלר, עמרי שוורץ, נעם חנון, סלבה בצ'קלה, גנדי סוקולוב, אלכס אוסוקין, שון פייגה, טמיר הרשקו, איליה גולדרין, יובל פינקלשטיין, אריק הילמן, שלו סעדה, קינן קופץ', דימה זלמניוכין, דולב ליבלינג. אלכס שפרנוביץ' שזכה בגביע היווני עם פאוק סלוניקי העונה, יצטרף לאימונים ב-1 ביולי. שלושת הצעירים, גיא גניס, נח וולף ועידו דוד, יצטרפו לאימונים מיד לאחר תום השלב השלישי במוקדמות אליפות אירופה לנוער שיפתחו ב-29 בחודש זה בצ'כיה.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • יאנג בויז
    1
    הכוכב האדום
    1
    Live
  • דינמו זאגרב
    2
    רוזנבורג
    0
    Live
  • אולימפיאקוס
    1
    פ.צ. קרסנודאר
    0
    Live
  • CFR קלוז'
    0
    סלביה פראג
    1
    Live
  • אפואל ניקוסיה
    0
    איאקס
    0
    Live
  • לאסק לינס
    0
    קלאב ברוז'
    1
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ