משה סיני לספורט1: "אני יכול לגייס 40 מיליון שקל להפועל ת"א"

משה סיני | צילום מסך

כוכב העבר של האדומים התארח אצל לירן שכנר ב"סערה בממלכה" ודיבר על מצב המועדון ("נאחזים בציפורניים ועושים חלטורות כדי לשרוד"), על עברו ("לא תמיד הייתי הנסיך, הדרך הייתה קשה") ועוד. צפו בראיון

קבוצות: הפועל תל אביב

משה סיני שימש עד לא מזמן כנציג הבעלים של הפועל תל אביב, כאשר לפני כן הוא נחשב לאחד מגדולי השחקנים של האדומים בכל הזמנים. השבוע הוא התארח אצל לירן שכנר בתוכנית "סערה בממלכה" ונתן הצגה כמו שרק הוא יודע.

צפו בחלק א'

"אני מפחד שהפועל תל אביב תהפוך לקבוצות כמו הפועל רמת גן, בית"ר תל אביב או שמשון תל אביב. אני לא מזלזל בקבוצות האלה חס וחלילה, אבל זה עניין של תהליך, עניין של זמן. נכון לעכשיו נאחזים בציפורניים, עושים כל מיני חלטורות כדי להחזיק את הקבוצה מעל פני המים".

סיני שיחרר הצהרה מעניינת במיוחד, כשאמר: "אני חושב שאם יתחברו אליי 5, 10 אפילו 15 אלף אנשים שאכפת להם מהפועל, אני יכול לגייס למועדון למעלה מ-40 מיליון שקל בשנתיים. אני מכיר את האוהדים והאולטראס, כולם יהנו מזה. ככה הקבוצה תוכל להתמודד עם מכבי תל אביב ומכבי חיפה". כשנשאל על עברו, סיפר: "אף פעם לא הייתי ‘נסיך', הדרך תמיד הייתה קשה. בילדים הייתי בולט ומוכשר, אבל אף פעם לא קיבלתי פידבק. בדיעבד, היחס הזה שלא נתנו לי ולא תפסו ממני רק עשה לי טוב. הכל התהפך כשעזבתי את הפועל תל אביב והצטרפתי למכבי יפו, שם הכל התחיל".

על חייו האישיים: "רוב החברים שלי הם שחקני מכבי תל אביב. אם היית אומר לי בגיל עשר להרוג אותם, הייתי הורג. אבל אז אתה גדל ומבין שזה הכל בקטע ספורטיבי. התחביבים שלי חוץ מכדורגל – כדורגל איטלקי". לסיום, הוא סיפר על הסיבה לפרישתו: "פרשתי רק בגלל העסקנים. לא יכולתי לשמוע את כל התככים והמזימות. זה רחוק ממני, בעל כורחך אתה נמצא בזה ושומע את זה, וככה יורד החשק. היום, אם לא היה את העסקנים, הייתי משחק עד גיל 45 בליגה הראשונה".

משה סיני | לירון מולדובן

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי