תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

לא תאמינו איפה נמצאת נעל הזהב של הארי קיין

הארי קיין | אינסטגרם
בזמן שהחלוץ האנגלי נמצא כבר בקטלוניה ומתכונן למשחק החשוב נגד ברצלונה, ארוסתו ובנותיו כבר מתגעגעות. אז באווירת הכריסמס הממשמש ובא, הן קישטו את עץ חג המולד כשבצמרת מתנוססת בגאווה הנעל של אבא
אמנם חג החנוכה הסתיים לו לאחר 8 ימים רוויים סופגניות וסביבונים, אך מעבר לים ממתינים בקוצר רוח ל-25 לחודש, אז יחגגו את חג המולד המנצנץ. הקפטן של טוטנהאם הארי קיין, כבר מוכן ומזומן, והבוקר (שלישי) קיבלנו הצצה מפתיעה לאיך הכוכב קישט את עץ חג המולד שבביתו. ארוסתו של החלוץ ואם ילדיו, קייטי גודלנד, שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה תמונה של העץ הנוצץ מקושט בכדורים מוזהבים, כוכבים ו... נעליים.

מדובר במהדורה מיוחדת של נעליו של החלוץ, נעלי כדורגל מוזהבות, אותן נעל קפטן נבחרת אנגליה למשחק האחרון של מול ספרד. הארי קיין (25) זכה בנעל הזהב בעקבות ששת השערים שכבש עם נבחרתו במונדיאל האחרון ברוסיה, כשהאנגלים הגיעו עד חצי הגמר והודחו על ידי קרואטיה. במשחק של נבחרת שלושת האריות בוומבלי נגד הלה רוחה במסגרת ליגת האומות, מלך שערי המונדיאל הוצג עם הגביע שלו לפני שריקת הפתיחה. אז נעל לראשונה את הנעליים הרגילות שהוא נועל תמיד, רק שהפעם הן היו מוזהבות.

זמן מה עבר והנעליים ישבו בארון, עד שהגיע הזמן לקשט את הבית לכבוד הכריסמס. קייטי ושתי בנותיהם של הזוג, אייבי וויויאן, ממתינות לאבא הארי שיפגוש הערב את ברצלונה בליגת האלופות ובזמן הזה, ארוסתו של הכוכב מצאה דרך מאד מקורית להרגיש את הרוח שלו בבית, בזמן שהוא בספרד. האמא הציבה את הנעל המוזהבת בראש עץ חג המולד והראתה בדרך מקורית איך משלבים את החג עם הישג ענק של בעלה בקריירה. מארי כריסמס.  


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ