תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רוצים לבקר בבית של רונאלדו? בואו!

כריסטיאנו רונאלדו סטורי 1
אין ספק שכולנו היינו רוצים לראות איך חי הכוכב של יובנטוס ולכן CR7 הראה לנו באינסטגרם מעט מחייו האישיים, שכלל ארוחת ערב משפחתית והפורטוגלי לא היסס ללעוס מול המצלמה את שאריות הסושי שנתקעו לו בשיניים
 מי לא היה רוצה לבקר בביתו של הפנומן, נינג'ת הכדורגל, זה שהבקיע כבר 600 שערים בקריירה שלו, כריסטיאנו רונאלדו? כולנו היינו רוצים לבקר אצל הפורטוגלי השווה מיליונים ולקבל טעימה או הצצה קטנה לאיך חי סופרסטאר ברמות הכי גבוהות בעולם, ו- CR7, סידר לנו ביקור קצרצר הודות לרשתות החברתיות, גם שם הוא מוביל על כולם בענק. בסוף השבוע האחרון, הפורטוגלי, שבדרך כלל מעלה תכנים ממומנים/ מקצועיים/ בעיקר מצונזרים, שיתף את 163 מיליון העוקבים שלו, בסיטואציה מאד אינטימית מביתו שבטורינו.

"זמן לארוחה משפחתית", כתב השחקן והעלה וידאו לייב מארוחת הערב שלו עם ארבעת ילדיו, אלנה מרטינה, כריסטיאנו ג'וניור הזוכה לכינוי "כריס", התאומים אווה ומתאו, וכמובן, זוגתו היפה, הדוגמנית ג'ורג'ינה רודריגס. בווידאו ניתן לראות את כולם ישובים בשולחן מזכוכית סועדים להם בכיף את ארוחת הערב המורכבת מטייק אוואי של אוכל אסייתי ובעיקר המון סושי ודגים נאים! רונאלדו מתייחס לכולם ומבקש מהם להגיד שלום למצלמה, בעוד ברקע הפאר והיוקרה של הפנהאוז המטורף בו חיה המשפחה תופס את מרבית תשומת הלב.

הפורטוגלי שחי בספרד, דובר ספרדית שוטף, ולא היסס אפילו ללעוס מול המצלמה את שאריות הסושי שנתקעו לו בשיניים. הכי אותנטי של רונאלדו שראינו אבר, מוכרחים להודות. אז עד שהוא יזמין אותנו לארוחה, קבלו טעימה מבית משפחת רונאלדו, ואיך זה היה נראה אילו היינו חלק מחייו של הכוכב הענק של יובנטוס. שישמור לנו רק איזה רול!! 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ