אחרי הסערה הגדולה, אסי בוזגלו מגיב: “טעיתי”

אסי בוזגלו
אסי בוזגלו | אור דנון

כוכב הריאליטי כתב פוסט בנוגע לדבריו על שחקני הכדורגל ההומוסקסואליים: "לא לקחתי בחשבון כי תיאור התחושה והמבוכה האישית עלול להוות דוגמא למציאות פחות נעימה לאחרים. גאה לחלוטין בחבריי הגאים!"

 “שבוע הישרדות” הנוכחי התחיל ב”ווליום גבוה” ולא בגלל מועצת שבט כזו או אחרת, אלא דבריו של אסי בוזגלו שהתבטא בנוגע לשחקני כדורגל הומוסקסואליים. הדבר גרר ביקורות קשות ברשתות החברתיות וגם מצדה של השחקנית מיה דגן שתקפה אותו בצורה קשה. כעת כוכב הריאליטי החליט להבהיר את דבריו בפוסט שפרסם באינסטגרם.

בוזגלו כתב בפתח דבריו: “אני מקבל המון תגובות מכל מיני סוגים על הפרק של אתמול והרגע בו התייחסתי לסיטואציה בה אהיה בחדר הלבשה ביחד עם כדורגלן שהוא גיי”, אמר בפתח דבריו.  בהמשך התנצל: “חשוב לי לפתוח ולהגיד דבר ראשון – טעיתי. לא לקחתי בחשבון כי תיאור תחושה אישית שלי, מבוכה אישית שלי, בסיטואציה תיאורטית, עלול להוות דוגמא לרגע, שהוא מציאות מוחלטת ועוד פחות נעימה – עבור אדם אחר”.

“אני לא רוצה למרוח אתכם במשפטים כמו “כשלתי בלשוני” ו”דברי הוצאו מהקשרם”. אתם כבר למדתם להכיר אותי ולדעת שאני לא מתבייש – אמרתי את הדברים. בעקבות התגובות של אנשים שנפגעו מהאופן בו הדברים שלי הובנו, אני מבין שגם אני צריך לעבוד על התחושה הזאת עם עצמי ואני בהחלט מתכוון לעשות זאת. אני ער לכך שעולם הספורט “המצ’ואיסטי” נפתח יותר ויותר לספורטאים מקהילת הלהט”ב ואני שמח על כך. למשל למדתי ביממה אחרונה שאפילו פה בארץ יש קבוצת כדורגל בשם “ריינבול” ובה משחקים כדורגלנים מהקהילה הגאה”.

אסי הוסיף: “אני רוצה להבהיר שתמיד דגלתי בכך שכל אדם צריך לחיות את חייו באופן חופשי וכיצד שנוח לו. אני מאמין בשוויון זכויות לכל אדם ללא הבדל דת, גזע, מין או נטייה מינית”.

לסיום שלח מסר לחבריו לשבט: “אני לא נבהל מתגובות קשות, אני לומד מהן. ועדיין בנימה אישית, אתמול למדתי מחבריי לשבט שיהיה תמיד מי שינסה להסיט אתכם מדרככם. אל תתנו להם לטפס לפסגה על חשבונכם. גאה לחלוטין בחבריי הגאים!”

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

היי חברים, אני מקבל המון תגובות מכל מיני סוגים על הפרק של אתמול והרגע בו התייחסתי לסיטואציה בה אהיה בחדר הלבשה ביחד עם כדורגלן גיי. חשוב לי לפתוח ולהגיד דבר ראשון – טעיתי. לא לקחתי בחשבון כי תיאור תחושה אישית שלי, מבוכה אישית שלי, בסיטואציה תיאורטית, עלול להיות דוגמא לרגע, שהוא מציאות מוחלטת ועוד פחות נעימה – עבור אדם אחר. אני לא רוצה למרוח אתכם במשפטים כמו “כשלתי בלשוני” ו”דברי הוצאו מהקשרם”. אתם כבר למדתם להכיר אותי ולדעת שאני לא מתבייש – אמרתי את הדברים. בעקבות התגובות של אנשים שנפגעו מהאופן בו הדברים שלי הובנו, אני מבין שגם אני צריך לעבוד על התחושה הזאת עם עצמי ואני בהחלט מתכוון לעשות זאת. אני ער לכך שעולם הספורט “המצ’ואיסטי” נפתח יותר ויותר לספורטאים מקהילת הלהט”ב ואני שמח על כך. למשל למדתי ביממה אחרונה שאפילו פה בארץ יש קבוצת כדורגל בשם “ריינבול” ובה משחקים כדורגלנים מהקהילה הגאה. אני רוצה להבהיר שתמיד דגלתי בכך שכל אדם צריך לחיות את חייו באופן חופשי וכיצד שנוח לו. אני מאמין בשוויון זכויות לכל אדם ללא הבדל דת, גזע, מין או נטייה מינית. אני לא נבהל מתגובות קשות, אני לומד מהן. ועדיין בנימה אישית, אתמול למדתי מחבריי לשבט שיהיה תמיד מי שינסה להסיט אתכם מדרככם. אל תתנו להם לטפס לפסגה על חשבונכם. גאה לחלוטין בחבריי הגאים! אוהב אתכם ♥️️‍ @ordanon צלם @almog_badash_binyamin גרפיקה

A post shared by אסי בוזגלו * Asi Buzaglo (@asi_buzaglo) on

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי