ליטל סמדג׳ה רותחת בהלבשה תחתונה

ליטל סמדג'ה
ליטל סמדג’ה | הרמוסה

בגיל 32 ואחרי שלוש לידות, הדמות הכי מסקרנת בהישרדות VIP כובשת גם מחוץ למסך ומדגמנת קבל עם ואינסטוש

היא פשוט לא מפסיקה להפתיע אותנו. ליטל סמדג׳ה, השורדת עם הפה הכי גדול וכמובן האקסית המיתולוגית של ראובן עובד, תופסת את מלוא תשומת הלב על המסך ב״הישרדות VIP” של רשת 13, אבל גם מחוצה לו.

אחרי שניצלה אתמול (שבת) מהדחה וספגה ביקורת מבן הברית שלה, אסי בוזגלו שלא אהב לשמוע את מה שהיה לה להגיד עליו, השורדת מדגמנת קבל עם ואינסטוש הלבשה תחתונה. אז נכון שעל האי השורדים כמעט כל הזמן לבושים בבגדי ים, אבל תודו שזה פשוט לא אותו הדבר.

ליטל מדגמנת ומפרגנת למותג ההלבשה התחתונה ״הרמוסה״ הבאר שבעי ונראית פגז בשלל דגמים סקסיים למדי. נזכיר שאמנם היא בת 32, אבל הבחורה הזאת כבר הספיקה לעבור שלוש לידות – ככה שזה ממש לא מובן מאיליו להיראות ככה בהלבשה תחתונה. הפרזנטורית של המותג הדרומי היא לא אחרת מבוגרת ריאליטי אחרת, הדוגמנית מישל מיכאלוב, שהשתתפה בעונה האחרונה של ״האח הגדול״, ככה שאוהבים שם כנראה את הבנות שמככבות בתוכניות של רשת. ליטל כמובן, באר שבעית מלידה ככה שהחיבור למותג טבעי ביותר.

עצרה רגע את כל הדרמות של הישרדות לטובת צילומי הלבשה תחתונה. ליטל סמדג׳ה
עצרה רגע את כל הדרמות של הישרדות לטובת צילומי הלבשה תחתונה. ליטל סמדג׳ה | הרמוסה

חוץ מלדגמן, סמדג׳ה אמנם טרם הגיבה לדבריו של השייח בוזגלו, אבל לאחר ההדחה של עידו קוז׳יקרו, העלתה פוסט שמעביר בדימוי את התחושות שלה: ״לפעמים יש עננים שחורים בשמיים. השמיים לא משתנים בגלל אותם עננים כהים. ולפעמים יש גם עננים לבנים, והשמיים לא משתנים גם בגללם. עננים באים, עננים הולכים, והשמיים נשארים לעד. עננים באים והולכים והשמיים במקומם, עדים לכל…״

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי