אחות של ספיר יולי שברה את הרשת

ספיר יולי
ספיר יולי | מסך, אינסטגרם

גיסתו של אריק ינקו הוציאה לאור את הכישרון הכי גדול שלה ופרצה לחיינו בסערה. לירון שרון עם הפרטים

אריק ינקו נותן עונה נהדרת בין הקורות של מכבי פתח תקווה. למרות התיקו אתמול (שבת) מול הפועל באר שבע, לשוער יש סיבה נהדרת לפתוח את השבוע החדש עם חיוך על הפנים. גיסתו, עדן יולי, פרצה לחיינו בסערה עם סינגל חדש ששוחרר היום. ספיר יולי, שמככבת במדור שלנו בערך מהיום שבו היא ואריק החלו לצאת, מפרגנת לאחותה הצעירה ומספרת שהיא "מתרגשת בטירוף" לקראת הקריירה החדשה בתור זמרת.

"לא נרדמת בלילות" זה שם הסינגל הראשון של עדן בת ה-23, שעבדה לילות וימים על מנת להביא לידי ביטוי את כישרון השירה שלה ולהוציא סינגל ראשון. בדומה לאחת הכוכבות הגדולות במדינה, נועה קירל, גם מיסס יולי הצעירה הייתה מיוצגת בסוכנות "רוברטו", אך החליטה לעזוב וחברה לסוכנת עינת פרידמן שמייצגת אותה כיום. ארבע שנים מפרידות בין האחיות יולי. בחודש הבא תחגוג ספיר את יום הולדתה ה-27, כשבמקביל היא והבועט שלה יציינו 7.5 שנות זוגיות.

ספיר יולי
ספיר יולי | מסך, אינסטגרם

אי אפשר להתעלם מהדמיון של ספיר ועדן שחולקות את אותו הבלונד ואת אותם הגנים, אבל דווקא תחומי העניין שלהן שונים לחלוטין. בעוד שעדן משקיעה בקריירת שירה, ספיר אוטוטו תהפוך למורה מוסמכת בישראל ותגרום לאושר גדול בקרב תלמידי בית הספר בו תלמד. אם תהיתם, בניגוד לספיר, עדן עדיין רווקה אבל המדור בטוח שלא לעוד הרבה זמן. נמשיך לעדכן ועד אז תיהנו גם אתם מהסינגל של גיסתו של ינקו.

צפו בסינגל הראשון של עדן יולי

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי