עיתונאית ספורט חשפה: שחקנים מוכרים שלחו לי תמונות של איבר מינם

כריסטינה פורטה
כריסטינה פורטה | מסך, אינסטגרם

בריאיון יוצא דופן, כריסטינה פורטה הודתה כי נסחטה על ידי כדורגלנים שסירבו לדבר איתה ולנדב לה פרטים עד שלא תסכים לצאת איתם: "קיבלתי אינספור הצעות לא ראויות". לירון שרון עם הפרטים המלאים

העיתונאית האיטלקייה כריסטינה פורטה חשפה בריאיון כואב כי היא נאלצה לעזוב את עבודתה כמגישה ופרשנית ספורט וזאת כדי לברוח מעולם הכדורגל. "שחקנים רבים לא לוקחים אותי ברצינות. זה עולם של גברים, והם גרמו לי להרגיש נחותה וחלשה. זה מאוד כבד. קיבלתי אינספור "הצעות" לא ראויות במהלך השנים והחלטתי שזה מספיק", התוודתה כריסטינה בת ה-30. 

עוד סיפרה כי קיבלה הצעות מגונות ואף נסחטה על ידי שחקנים מפורסמים שלא נתנו לה לראיין אותם וזאת משום שלא הסכימה לצאת איתם לדייט. "היה לי קונפליקט. לא ידעתי אם להגיד לשחקן שהסתדרתי איתו טוב שאני לא רוצה לצאת לשתות קפה, כי אז הייתי מקבלת הודעה 'לא אענה לך יותר'. אם הייתי עוברת ליד אותם שחקנים עם מצלמה, הם היו מכסים אותה עם היד שלהם ומסמנים שלא מוכנים להתראיין כל עוד זו אני. שלא נדבר על ההצעות המגונות שקיבלתי משחקנים. יש לי כל כך הרבה תמונות של איברי מין גבריים, שאפשר להרכיב מהן פוסטר". 

כריסטינה רוצה להמשיך ולפתח את הקריירה שלה כעיתונאית, אךהיא תעשה את זה הרחק מהספורט, בתחום אחר, מאחר ולדעתה זה ענף עם מעט כבוד לנשים. היא השלימה עם זה שלא מתייחסים אליה ברצינות ואף סבלה מהטרדות כאשר שידרה מחוץ לאיצטדיונים. "עשיתי שידורים רבים עם האוהדים מחוץ לאצטדיונים וסבלתי שהם החמיאו לי. ניסו לגעת לי בישבן, זה דבר מקומם שלא עושים. כל הדברים הללו גרמו לי להתאכזב ולנטוש את הכדורגל". שיתפה בכנות וסיפרה ששחקנים מסוימים ניצלו את העובדה שנאלצה לראיין אותם לטובת ניסיונות להזמין אותה לצאת.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי