בעקבות שי זהבי: הצעד הענק של אשתו של שחקן מכבי חיפה

שיר לוי
שיר לוי | יח"צ

לאחר שאשתו של ערן זהבי הייתה הראשונה שעשתה זאת, כעת הגיעה תורה של שיר לוי שהודיעה כי תפתח חנות פופ אפ בקניון עופר ברמת אביב. לירון שרון עם הפרטים המלאים וההתרגשות הגדולה

(גודל טקסט)

לפני כחודשיים סיפרנו לכם על הבשורה המשמחת של קפטן מכבי חיפה נטע לביא ואשתו שיר לוי, שכזכור הודיעו שהם מצפים לבן בכור. למרות ההריון, שיר לא נחה לדקה ושועטת קדימה אל עבר רגע מכונן בקריירת האופנה שלה. כידוע, לוי היא בעלת מותג האופנה "REFUTER", המזוהה עם אג'נדה של קיימות, ועד עכשיו היא מכרה את הפריטים שלה באינטרנט.

כעת, אשת הכדורגלן פותחת לראשונה חנות פופ אפ בקניון עופר רמת אביב – צעד ענק עבורה. כזכור, בדיוק לפני שנה, שי זהבי הייתה הראשונה שהביאה את מותג האופנה שלה, RUZE, לחנות פופ שפעלה כחודש ימים באותו הקניון התל אביבי, ובקיץ הנוכחי מסתמן שנראה לא מעט מסוללת הנשים של אלופת המדינה פוקדת את צפון ת"א. את ההתרגשות סביב החנות החדשה, בת ה-25 שיתפה עם אלפי העוקבים שלה באינסטגרם כשהפיצה את הבשורה. הקפטן הירוק היה כמובן הראשון לפרגן. 

הייחוד של הבגדים שמייצגת שיר הוא שהם עשויים מבגדים קיימים ומעצבים אותם מחדש, בשיטות שגם הן מתחשבות בסביבה. המותג של החצי השני של לביא "מציל בגדים" כשהיא משתמשת בעודפי סחורה, או קונה פריטים פגומים ופריטי וינטג' ויוצרת מהם אופנה ייחודית, מלאה בסטייל והכי לא שגרתי. אם תגיעו לחנות ותרצו להתחדש, תדעו שטווח המחירים בחנות הפופ אפ ינוע החל מ 149 ש"ח עד 699, כאשר כל הפריטים כולם עשויים בעבודת יד תוך שימוש במינימום משאבים מהסביבה. לייק ענק. 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי