מה קרה כשהמגישה הלוהטת באיטליה פגשה את השחקן הכי חתיך?

דילטה לאוטה
דילטה לאוטה | אינסטגרם

דילטה לאוטה כבר היפנטה את הכוכבים הכי גדולים בעולם, אבל כעת היא נפגשה עם החלוץ שמחזיק בטייטל נוסף מעבר להיותו אלוף - וישר ידעה שהיא הולכת להפסיד לו

(גודל טקסט)

זה לא סתם שאנחנו וכל העם האיטלקי אוהבים את מגישת הספורט הפצצה דילטה לאוטה, האישה שראיינה את השחקנים הגדולים בעולם – ביניהם גם כריסטיאנו רונאלדו וזלאטן איברהימוביץ' שלא היו יכולים להישאר אדישים ליופי שלה. עכשיו המגישה המזוהה עם ערוץ DAZN הגיעה לביקור אצל מילאן, אלופת איטליה, נפגשה עם הבעלים והשחקנים וגם עם החלוץ שנחשב להכי חתיך בקבוצה – אוליבייה ז'ירו.

החלוץ בן ה-30 והמגישה השתתפו באתגר שסידרו להם בהפתעה- משחק סנוקר. לאוטה שיתפה תמונה עם הצרפתי וכתבה: "כשמאתגרים אותי במשחק ביליארד, ואני מבינה שאני הולכת להפסיד". ז'ירו נזהר בלהגיב למי שנחשבת לאחת הנשים היפות בארץ המגף, וכיום גם רווקה לוהטת. הכדורגלן נשוי באושר כבר 11 שנים לאשתו ג'אן, ולהם ארבעה ילדים, מה שלא מפריע לו להחזיק בעצמו בטייטל "הכדורגלן הכי חתיך בליגה האיטלקית". 

רק נזכיר שהמגישה עמדה במרכזה של סערת הוריקן תקשורתית בשנה שעברה, לאחר שהמגזין האיטלקי Oggi פרסם שהיא "בגדה" בבן זוגה, השחקן הטורקי ג'אן יאמאן, עם בנו של בעלי מועדון הכדורגל רומא, ראיין פרידקין. הבגידה נחשפה כאשר הבלונדינית תועדה מתנשקת עם המיליונר האמריקאי. מסתבר שהפרשיה הזאת עלתה לה ביוקר, כי היא והטורקי שלה נפרדו ומאז היא עדיין בסטטוס רווקה. 

דילטה לאוטה |

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי