רגע לפני אריס: ההפתעה שקיבל כוכב מכבי תל אביב

ג'ניר סבוריט | אינסטגרם

הצהובים מתכוננים לצמד מפגשים גורליים עבורם מול היריבה מסלוניקי, ובתזמון מושלם אנריק סבוריט זכה להגשים חלום

(גודל טקסט)

מכבי תל אביב תעשה הכל ביום חמישי הקרוב כדי לנצח את אריס סלוניקי במפגש הראשון בבלומפילד ובתקווה להעפיל לשלב הפלייאוף של הקונפרנס ליג שבו ממתינה ניס הצרפתית, כפי שנקבע מוקדם יותר היום (שלישי) בהגרלה.

רגע לפני המפגש עם היוונים, כוכב מכבי תל אביב קיבל את המתנה הכי טובה שיכולה להיות.  אנריק סבוריט, מגנם של הצהובים, התאחד עם אשתו ג'ניר מארטוס, ובנם הבכור, לוקאס. השניים נחתו בישראל אחרי כמעט חודשיים שהיו בנפרד, כאשר הוא חזר לתל אביב והיא נשארה עם המשפחה במדריד והם כבר כמעט והשתגעו מרוב געגוע. 

לכדורגלן הספרדי אין חשבון פעיל באינסטגרם וגם בטוויטר הוא בקושי פעיל, אבל מזל שיש את אשתו שדואגת להראות אותו מעת לעת. כשנחתו בנתב"ג, שיתפה ג'ניר סרטון מרגש שלו מתחבק עם בנם וכתבה: "עכשיו יש לי הכל". חלומו של סבוריט התגשם, והמשפחה היפה שלו הגיעה לעודד אותו בתזמון מוצלח במיוחד. כזכור, לפני כשבועיים אשת הכדורגלן העלתה פוסט עם תמונה משותפת שלה ושל המגן הצהוב ובו כתבה: " סופרת את הימים כדי לראות אותך" והוסיפה אייקון של שעון חול.

לאור העובדה שסבוריט חיבק את בטנה מאחור ויחד עם הכיתוב המתעתע, אלפי העוקבים הצליחו להתבלבל והיו בטוחים שג'ניר בהריון ושהיא סופרת את הימים כדי לפגוש את הילד השני שלהם, אח ללוקאס בנם הבכור. ג'ניר, שהבינה בעקבות התגובות הרבות שהציפו אותה שהתמונה ששיתפה הצליחה לבלבל רבים וטובים, מיהרה לשתף הבהרה בנושא: "אני לא בהריון!! חחחחח, אני סופרת את הימים כדי לראות כבר את בעלי!!". אז הנה, זה קרה, השניים התאחדו ואנחנו כבר לא יכולים לחכות לראות אותה מגיעה לעודד בבלומפילד. 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי