מכירת הכרטיסים לרולאן גארוס תיפתח בעוד שבוע

רולאן גארוס
רולאן גארוס | MARTIN BUREAU/AFP via Getty Images

מנויי התאחדות הטניס הצרפתית יקבלו עדיפות לרכישת כרטיס לגרנד סלאם, ב-16 ליולי המכירה תיפתח לקהל הרחב. כמות הצופים תלויה במצב התחלואה במדינה

מכירת הכרטיסים לרולאן גארוס תיפתח בעוד שבוע, כחודשיים וחצי לפני תחילתו, כך הודיעו היום (חמישי) מארגני הטורניר שהכינו פרוטוקול מיוחד לשמירת בריאותם של הצופים בצל מגיפת הקורונה. תחילה יזכו לקדימות בעלי המנוי להתאחדות הטניס הצרפתית וב-16 ביולי תיפתח המכירה לקהל הרחב.

כמות הכרטיסים שתימכר תלויה במצב התחלואה בצרפת לקראת האליפות, שתצא לדרך ב-21 בספטמבר. המכירה תתבצע בנפרד לכל יום בתחרות עם אפשרות לשריין מושב באחד משלושת המגרשים המרכזיים, כאשר הקונים יידעו את מקום מושבם המדויק רק לקראת אמצע ספטמבר. במקרה שהמצב הבריאותי יהיה מעודד, כרטיסים נוספים יוצעו למכירה בתחילת החודש בו תיערך התחרות ואם מספר החולים יגרום להטלת מגבלות שתקטין את כמות הצופים המותרת, מארגני הרולאן גארוס יחזירו לקונים את כספם.

כזכור, אליפות צרפת הפתוחה נדחתה מחודש מאי, המועד הרגיל שלה בכל עונת טניס, ולכן תהיה הגרנד סלאם האחרון של הסבב ל-2020. בסוף חודש אפריל האחרון, ממשלת צרפת השביתה את כל ענפי הספורט במדינה עד לתחילת ספטמבר, אך למזלם של הטניסאים, בניגוד לווימבלדון הרולאן גארוס רק נדחה ולא בוטל.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי