צפו: נדאל גבר על ציציפאס ועלה לשלב הבא, רובלב ניצח את תים

play
רפאל נדאל | GLYN KIRK/AFP via Getty Images
בתום משחק צמוד: נדאל ניצח את ציציפאס והעפיל לחצי גמר המאסטרס 02:13

בתום קרב עיקש, השור ממאיורקה השלים 4:6, 6:4, 2:6 על האלוף המכהן והעפיל לחצי גמר המאסטרס. הרוסי סגר את 2020 עם ניצחון 2:6, 5:7 בטורניר היוקרתי בלונדון. האוסטרי כבר הבטיח את המקום הראשון בבית

משחקי טורניר גמר סבב ה-ATP נמשכו הערב (חמישי) עם שני משחקים נוספים. במוקד, רפאל נדאל ניצח את סטפאנוס ציציפאס בקרב הישיר על העלייה לשלב חצי הגמר. במשחק המוקדם, אנדריי רובלב הביס בשתי מערכות את דומיניק תים.

רפאל נדאל – סטפאנוס ציציפאס 4:6, 6:4, 2:6

בתום משחק עיקש מאוד, נדאל הצליח להתאושש מההפסד לתים במשחק הקודם ולקטוף את הכרטיס הנוסף בבית על חשבונו של האלוף המכהן. זה לא היה פשוט עבור הספרדי, משום שציציפאס היה שם כל הזמן. המערכה הראשונה התחילה בצורה צמודה מאוד, ובמצב של 4:4 השיג נדאל את השבירה החשובה והמשיך לניצחון במערכה.

גם במערכה השנייה לא היה שחקן דומיננטי. היווני הציג טניס נהדר והצליח לעלות ל-4:5 ודקות לאחר מכן הוא גם השיג נקודת שבירה משלו אשר העניקה לו שוויון במשחק. במערכה השלישית נדאל הצליח לבטל את יריבו, ובתום שעתיים של משחק הוא רשם 2:6 וניצח את הקרב על חצי הגמר.

רפאל נדאל חוגג | TPN/Getty Images

דומיניק תים – אנדריי רובלב 6:2, 7:5

לשמחתו של הרוסי, הוא הצליח לסגור את 2020 עם ניצחון בכורה בטורניר היוקרתי בלונדון. תים עלה למשחק כאשר הוא כבר מחזיק בכרטיס לשלב הבא, ונראה היה שהוא לא ממש מתכוון "להתאבד" על כל כדור במגרש.

המערכה הראשונה ערכה 26 דקות בלבד, כאשר במהלכה שבר רובלב את האוסטרי פעמיים, עלה ל-0:4 סופר-מהיר וניצח 2:6 קליל. במערכה השנייה הצליח תים להשיג שבירה משלו, אך לצערו הוא נשבר שוב בשני מקרים שונים והפסיד 7:5 בתום שעה ורבע על המגרש.

רובלב. סגר את השנה עם חיוך | TPN/Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי