תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוחמד סלאח חזר לאימונים, ינסו להכשירו לאורוגוואי

השער של סלאח ששבר שיא מול ברייטון
כוכבה של נבחרת מצרים עלה על כר הדשא לצד חבריו לראשונה מאז נפצע לפני כשלושה שבועות, אך טרם ברור אם יזכה להשתתף במשחק הפתיחה של הפרעונים ביום שישי
מאה מיליון מצרים יכולים לנשום לרווחה. כוכבה הבלתי מעורער של הנבחרת, מוחמד סלאח, השתתף היום (רביעי) באופן חלקי באימון הנבחרת לקראת משחקה בעוד יומיים מול נבחרת אורגוואי וחיזק את האפשרות, למרות כל הדיווחים האחרונים בנושא, שיוכל לעמוד לרשות הקטור קופר מול הסלסטה.

ההתאחדות המצרית אישרה שסלאח התאמן היום עם חבריו לראשונה מאז נפצע בגמר ליגת האלופות לפני כשלושה שבועות ולאחר מכן עבד בצורה עצמאית כדי לחזור לכושר בהדרגה, אולם בשלב זה לא ברור אם גם יוכל לשחק כבר במשחק הפתיחה של הפרעונים.

"הוא מתקדם בצורה טובה, אך החלטה סופית לגבי שיתופו עוד לא התקבלה", סיפר מנהלה הטכני של מצרים, איהאב לאחיטה, "אנחנו צריכים לעקוב אחריו באופן צמוד".


סלאח כאמור סובל מפציעה בכתפו השמאלית זכר למפגש עם סרחיו ראמוס בהפסד של ליברפול 3:1 לריאל מדריד, אז המצרי ירד מכר הדשא ממרר בבכי כבר לאחר 30 דקות. כעת הוא מקווה לחזור לכושר הנהדר שאפיין אותו כל העונה במדי ליברפול ולעזור לפרעונים במהלך הגביע העולמי.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ