תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איבנוביץ' הפך לשיאן, קרסטאיץ': גמרתי עם סטטיסטיקה

אלכסנדר קולארוב אלכסנדר קולארוב | Gettyimages
המגן עם 104 הופעות. כדור חופשי מושלם של קולארוב סידר לסרבים 0:1 על קוסטה ריקה: "שמח שכבשתי". המאמן: "שיחקנו כמו קבוצה". ראמירס: "מצב נייח, מה אפשר לעשות?". וגם: העימות בין מאטיץ' למרין. צפו בתקציר
המספרים
1 - אלכסנדר קולארוב הוא הקפטן הראשון שהבקיע עבור סרביה במונדיאל מאז מרקו פנטליץ' ב-2010 מול אוסטרליה.1 - בארבעת המונדיאלים האחרונים בהם סרביה השתתפה נכבש רק שער אחד במשחק הפתיחה שלה.

3 שערים נכבשו עד כה בטורניר בבעיטה חופשית ישירה (גולובין, רונאלדו, קולארוב). כמות זהה לזו שנכבשה בכל מונדיאל 2014.


5 - אחרי חמישה משחקים רצופים במסגרת גביע העולם ללא הפסד, קוסטה ריקה ירדה מנוצחת. רק לגרמניה ולהולנד יש רצף ארוך יותר.


באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן>10 - שתי הנבחרת איימו עשר פעמים אל עבר השער ושלוש למסגרת. כל אחת מהן החזיקה בכדור 50% מהזמן.

29 ו-346 ימים, זה הגיל הממוצע של 11 השחקנים שפתחו בהרכב נבחרת קוסטה ריקה. ההרכב המבוגר ביותר שעלה אי פעם במשחק של קוסטה ריקה במסגרת גביע העולם.

104 - ברניסלב איבנוביץ' רשם את הופעתו ה-104 במדי הנבחרת. שיאן ההופעות של הסרבים.

התגובות
אוסקר ראמירס מאמן קוסטה ריקה אמר בסיום: "היה משחק צמוד, אבל לא הגענו למספיק מצבי הבקעה. הייתה לנו תכנית טקטית, רצינו לתקוף את סרביה דרך האגפים. הם כבשו במצב נייח, מה אפשר לעשות? נותרו לנו משחקים קשים נגד יריבות כמו ברזיל ושווייץ. יהיה קשה, אבל בדיוק אמרתי לשחקנים שלי ששום דבר עדיין לא נגמר".

מלאדן קרסטאיץ' המאמן המנצח הסביר: "השחקנים הגיעו למשחק מחויבים ועם גישה נכונה. רצינו להיות מאוחדים וקרובים גם בהתקפה וגם בהגנה, זה היה הדבר החשוב ביותר. אני גמרתי עם סטטיסטיקות. לא אכפת לי מה כתוב על הדף. מה שחשוב לי זה ששיחקנו כמו קבוצה והיינו מפוקסים. אנחנו צריכים להמשיך להיות ביחד עד הרגע האחרון".


אלכסנר קולארוב, שכבש את שער הניצחון בכדור חופשי מושלם, ניתח את הניצחון: "השער שלי הגיע בתזמון קריטי במשחק, ידעתי שאני מסוגל להתעלות ולשנות את הסיטואציה. אני שמח שהצלחתי לעשות את זה".

רק רשת

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ