תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לב: ניחסו אותנו. לוסאנו: זה השער הכי גדול בקריירה שלי

גיירמו אוצ'ואה | מסך
מאמן גרמניה הסביר את ההפסד 1:0 למקסיקו: "הכדור לא רצה להיכנס". כובש שער הניצחון: "אחד הניצחנות הגדולים בהיסטוריה". הומלס: "לא מבין למה נראינו ככה". קרוס: "יש לחץ". וגם: הציוצים, המספרים והתקציר
 המספרים
1 - נבחרת גרמניה ספגה ראשונה במשחק הפתיחה של גביע העולם לראשונה מאז 1998. גם אז זו הייתה מקסיקו, אלא שבפעם ההיא הגרמנים הצליחו להפוך את התוצאה ולנצח 1:2.

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן>
1 - מקסיקו היא הנבחרת הראשונה שניצחה את גרמניה במשחק פתיחה מאז 1982.

 
1 - הירבינג לוסאנו בן ה-22 כבש את שערו הראשון במסגרת גביע העולם בבעיטה הראשונה שלו למסגרת.


5 - נבחרת מקסיקו בעטה חמש פעמים לשער מתוך הרחבה של גרמניה ב-14 הדקות הראשונות.

5 - רפא מארקס עלה מהספסל ובכך השתווה ללותר מתאוס ואנטוניו קרבחאל שהשתתפו גם הם בחמישה מונדיאלים. מארקס (39) הוא גם שחקן השדה הרביעי הכי מבוגר בתולדות גביע העולם.

7 - גרמניה ניצחה את שבעת משחקי הפתיחה הקודמים שלה בגביע העולם ואז הגיעה מקסיקו.


לא הופיע למשחק כמו כל נבחרת גרמניה. דרקסלר (Getty)

9 הצלות היו הערב לגיירמו אוצ'ואה. יותר מכל שוער אחר של נבחרת מקסיקו במשחק אחד בגביע העולם מאז 1966. אוצ'ואה גם מוביל את הטורניר הנוכחי עם הכי הרבה הצלות במשחק אחד עד כה.

25 פעמים בעטה גרמניה אל עבר השער של מקסיקו, אך כאמור לא הצליחה לכבוש. רק ארגנטינה (27) איימה יותר ממנה עד כה בטורניר.

40 - גרמניה לא מצאה את הרשת במשחק פתיחה לראשונה מאז 1978 - בדיוק 40 שנה.

התגובות
כובש שער הניצחון הירבינג לוסאנו שנבחר לשחק המצטיין, אמר בסיום: "אני לא יודע אם זה הניצחון הכי גדול בהיסטוריה של מקסיקו, אבל זה אחד הגדולים בוודאות. זה נהדר להתחיל את הטורניר בצורה כזו ועוד מול אלופת העולם. עבדנו קשה מאוד והשגנו תוצאה נפלאה. כולנו חלמנו על הרגע בו נשחק במונדיאל. זה השער הכי גדול שכבשתי אי פעם".

מאמן מקסיקו חואן קרלוס אוסוריו: "תמיד חשבנו להרכיב שני שחקני כנף מהירים. בחרנו בלוסאנו כי הוא השחקן הכי מהיר שלנו. במחצית הראשונה התגוננו בצורה מאוד חכמה ופגענו בהם במתפרצות. היינו עדיפים, אבל ידענו שלגרמניה יש נבחרת מדהימה. התכוננו לכל תרחיש, תרגלנו הגנה עם ארבעה קשרים ושלושה שחקנים קדימה וכך כמעט הבקענו את השער השני. מקסיקו הראתה לכולם שיש לה עתיד מזהיר".


בלם גרמניה מאטס הומלס: "שיחקנו בדיוק כמו נגד ערב הסעודית - רק שהפעם היריבה הייתה חזקה יותר. קריאת ההשכמה הגיעה מאוחר מדי. אני לא מבין למה נראינו ככה אחרי שקיבלנו מכה נגד סעודיה. עכשיו צריך לנצח את שני המשחקים הבאים אחרת נסיים את הטורניר"."שיחקנו רע מאוד" (Gettyimages)

המאמן יואכים לב: "שיחקנו רע מאוד במחצית הראשונה. לא הצלחנו לכפות את משחק ההתקפה הרגיל שלנו והמסירות. במחצית השנייה הצלחנו ללחוץ את מקסיקו אחורה. היו לנו כמה בעיות ליד השער, אבל זה הרגיש כאילו ניחסו אותנו והכדור לא רצה להיכנס. ברור שאנחנו לא מרוצים, אבל נצטרך להסתכל קדימה ולשים את זה מאחורינו. ברור שאנחנו צריכים לנצח את המשחק הבא. הלחץ עלינו לפני המשחק נגד שבדיה". 

טוני קרוס: "עכשיו אין ספק שאנחנו תחת לחץ. אנחנו צריכים שש נקודות". 

רק רשת


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ