תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הרשת מאוכזבת מאורוגוואי, לפחות לסוארס יש סיבה לחגוג

לואיס סוארס | AFP
חלוץ ברצלונה ו"לה סלסטה" הפך לראשון ממדינתו שהבקיע בשלושה מונדיאלים ועשה זאת בהופעתו המאה, נבחרתו ניצחה לראשונה מאז 1954 את שני משחקי הפתיחה - וזה קרה דווקא בטורניר בו היא מאכזבת את הצופים
 המספרים
1 - לואיס סוארס הוא האורוגוואי הראשון שכובש בשלושה מונדיאלים שונים (2010, 2014 ו-2018). הוא גם עשה זאת בהופעתו המאה במדי הנבחרת.

2 - פעם ראשונה מאז מונדיאל 1954 שנבחרת אורוגוואי מנצחת את שני משחקיה הראשונים בגביע העולם.

2 - אחרי שמרוקו הודחה, כעת גם ערב הסעודית רשמית מחוץ לתחרות וכמוה מצרים. העולות הראשונות לשמינית הן רוסיה ואורוגוואי כמובן.


באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן >
6 - בסך הכל הבקיע סוארס שישה שערים בגביע העולם. הוא השווה את דייגו פורלאן והוא רחוק שני שערים מהשוואת השיא האורוגוואי של אוסקר מיגס.

8 - עוד על לואיס סוארס, הוא היה מעורב בשמונת השערים האחרונים של הנבחרת מתוך ה-15 האחרונים במהלך גביע העולם- כבש שישה, בישל שניים.


תגובות
אוסקר טבארס, מאמן אורוגוואי: "התקשנו מול ערב הסעודית, זו נבחרת מאוד פיזית. זה נכון שיש לנ ובעיות, אבל השגנו את התוצאה ואת העלייה לשמינית וזה מה שעבדנו עבורו. במשחק הבא מול רוסיה נרצה לנצח ולסיים בפסגה, אבל זו המארחת ולא יהיה לנו קל". על היכולת הוסיף: "כמובן שרצינו לשחק טוב יותר, אבל זה גביע העולם והרמה בו בהתאם. החמצנו גם לא מעט. יש גם דבר חיובי וזה שלא ספגנו, לא נפצע לנו אף אחד ולא ספגנו כרטיסים".


חואן אנטוניו פיצי, מאמן ערב הסועדית: "החזקנו בכדור והגענו להזדמנויות טובות, ספגנו שער מסוארס וזה היה חוסר מזל. חבל שלא הצלחנו לתרגם את המצבים ולהבקיע, אבל אני מרוצה משינוי הגישה אחרי ה-5:0 לרוסיה. במשחק הראשון כלל לא היינו תחרותיים, זה השתנה".

רק רשת
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ