תלויות בעצמן: צפו בתקציר ה-2:2 הנהדר בין סנגל ליפן

אינוי
אינוי | Gettyimages

המפגש בין הנבחרות מפתיעות של בית ח' סיפק מותחן ושם אותן בעמדה טובה לעלות לשמינית. מאנה (10) ו-ואגה (71) העלו את הסנגלים ליתרון, כשבתווך אינוי (34) והונדה (77) המחליף השוו עבור הסמוראים הכחולים

בית ח’ ממשיך להיות אחד הבתים המרתקים במונדיאל. סנגל ויפן, שהפתיעו במחזור הקודם כשניצחו את פולין וקולומביה שסומנו כפייבוריטיות, נפרדו הערב בתיקו 2:2 רווי מצבים ביקטרינבורג ארנה שהשאיר את שתי הנבחרות עם מאזן של ארבע נקודות, כשתיקו במשחק הבא של כל אחת יספיק להן בשביל להשלים עלייה מפתיעה מאוד לשלב שמינית הגמר.

המשחק התחיל בצורה נהדרת עבור סנגל כשהקפטן סאדיו מאנה העלה את האפריקאים ליתרון בדקה ה-10 מכדור שפגע ברגלו מהדיפה רעה של השוער היפני. בדקה ה-34 היפנים השוו בניגוד למהלך המשחק כשאינוי סובב כדור מתוך הרחבה לשערו של אקאדים אנדיאיי.

באדיבות כאן 11 – המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן >

במחצית השנייה היפנים ראו שהשד הסנגלי לא נורא כל כך, העלו הילוך והצליחו לסכן יותר את שערם של הסנגלים עם כדור למשקוף בדקה ה-64 של כובש השער שהיה נהדר, אינוי. למרות ההתלהבות היפנית, הסנגלים החזירו לעצמם את היתרון משער של המגן מוסא ואגה בדקה ה-71 אחרי בישול עם העקב של אמבאי ניאנג מכדור רוחב של סבאלי. הסנגלים כבר ראו את הניצחון השני בטורניר אך דווקא הונדה המחליף כבש מול שער חשוף מבישול של אינוי שניצל בלבול בהגנת הסנגלים. משחק נהדר עם תוצאה שמשרתת את שתי הנבחרות.  

האוהדים הסנגלים כבר רואים את הגביע באופק (Gettyimages)

הרכבים
יפן: איג’י קוואשימה, הירוקי סאקאי, מאיה יושידה, גן שוג’י, יוטו נגאטומו, מקוטו האסבה,  גאקו שיבסאקי, גנקי הראגוצ’י (שינג’י אוקזאקי ,75), שינג’י קגאווה (קייסוקה הנודה ,72), טקאשי אינוי (טקאשי אוסאמי,87), יויה אוסאקו, 

סנגל: אקאדים אנדיאיי, קאלידו קוליבאלי, יוסוף סבאלי, מוסא ואגה, אידריסה גיי, סאליף סאנה, אלפרננד אנדיאיי (שייקו קויאטה ,54), באדו אנדיאיי (שייק אנדוי,81) ,סאדיו מאנה, איסמעילה סאר, אמבאי ניאנג (מאמה בירם דיוף, 86).

מהלך המשחק

דקה 11, 0:1 לסנגל! סבאלי בעט מתוך הרחבה כדור לפינתו הקרובה של השוער קוואשימה שהדף כדור רע מאוד שפגע ברגלו של הקפטן סאדיו מאנה  ונכנס לרשת. שער 12 של מאנה במדי הנבחרת.

 הסנגלים חוגגים שער מוקדם (Gettyimages)

דקה 34:  1:1! אינוי סובב כדור יפה מתוך הרחבה ומשווה עבור היפנים שחוזרים למשחק משום מקום

(gettyimages) אינוי חוגג את השיוויון אינוי חוגג את השיוויון  (gettyimages)

דקה 39:  קוואשימה מכפר מעט על השער שספג עם יציאה יפה לבעיטה של אמבאי ניאנג.

דקה 48: יויה אוסאקו נוגח כדור חלש לפינה, אנדיאיי לא מתקשה לעצור

דקה 60: אוסאקו עם החמצה ענקית. החלוץ קיבל כדור רוחב מגאקו שיבסאקי אך פספס את הכדור במספר סנטימטרים.

דקה 64: היפנים מעלים הילוך. אוסאקו מסר יפה לאינוי שהדביק את הכדור למשקוף וכמעט השלים צמד

דקה 71: 1:2! לסנגל מוסא ואגה החזיר את היתרון לסנגלים בדקה ה-71 אחרי בישול עם העקב של אמבאי ניאנג. מרוחב של סבאלי

(Gettyimages) ואגה חוגג את השיוויון הזמני ואגה חוגג את השיוויון הזמני (Gettyimages)

דקה 78: 2:2!! איזה קצב מטורף! אינוי ,כובש השער הראשון ניצל בלבול ענקי בהגנת סנגל והשאיר להונדה המחליף כדור מול שער ריק, לאקס מילאן לא נותר אלא לגלגל לרשת ולקבוע שוויון

הונדה כובש את שער השיוויון (Gettyimages)

שחקני יפן חוגגים עם הקהל (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי