תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכה לברזיל: דוגלאס קוסטה סיים את דרכו במונדיאל

דוגלאס קוסטה | Gettyimages
הקיצוני סיים את הטורניר מוקדם מהצפוי לאחר שהחמיר את פציעתו ששיחק נגד קוסטה ריקה. אביו של ניימאר מבקש מהאוהדים לרדת מבנו: "בואו נשתמש בנשק הנכון ונגן עליו"
מכה קשה לנבחרת ברזיל. מסתבר שדוגלאס קוסטה סיים את דרכו במונדיאל, לאחר ששיחק פצוע נגד קוסטה ריקה במשחק שהסתיים בניצחון 0:2 וגרם להחמרת הפציעה שלו. הוא אמור להיעדר בין שבועיים לשלושה, אבל במונדיאל כבר לא יחזור לשחק. רופא הנבחרת רודריגו לאסמר סיפר כי קוסטה לא אמר לאף אחד שהוא מרגיש פצוע במהלך המשחק נגד קוסטה ריקה וזאת היתה טעות קשה,כך דווח בגלובו.בתוך כך,גם הבעיות עם ניימאר לא נפסקות. אבא של ניימאר ביקש מהגולשים ברשתות החברתיות לרדת מהבן שלו אחרי ההופעה החלשה שנתן נגד קוסטה ריקה והבכי שלו בסיום. האבא רוצה שניימאר יהיה מרוכז רק בגביע העולמי. ניימאר ספג ביקורות וכמוהו גם חברים שלו שהגנו עליו ומתחו ביקורת קשה כלפי אלה שהשתלחו בניימאר.

בהודעה שפרסם ב"גולובואספורטה" דיבר ניימאר האב דווקא כלפי האחרונים: "אם אתם רוצים להגן על ניימאר, בואו נעשה את זה בצורה ספורטיבית. אנחנו נזכה בגביע העולמי הזה בעזרת האוהדים והאלוהים. "אני יודע שאתם אוהבים את הבן שלי ורוצים להגן עליו, אבל הגישה הזאת של השתלחות באחרים תגרום לגישה דומה מהצד האחר. בואו נשתמש בנשק הנכון ונגן על השחקן עם תפילות ואמונה. בסוף הכל יעבוד בעזרת אלוהים " 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ