תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דשאן הפך לשיאן של צרפת: "התוצאה התאימה לשתי הנבחרות"

דידיה דשאן | Gettyimages
המאמן השתווה לדומנאק ב-0:0 מול דנמרק: "עמדנו במטרה שלנו". פרו שברה רצף של 40 שנה ב-0:2 על אוסטרליה, גררו: "מוקדש לפרפאן". הריידה עקץ: "פרו שיחקה יותר טוב מכולן". המספרים, התגובות, התקצירים והציוצים
המספרים
0 - בעקבות הצמד שכבש פרו, קוסטה ריקה נותרה הנבחרת היחידה במונדיאל שעדיין לא מצאה את הרשת. 


1 - צרפת ניצחה את כל המשחקים בשלב הבתים של המונדיאל רק פעם אחת בתולדותיה (בטורניר אותו אירחה ב-1998).


1 - אחרי 37 משחקים, צרפת ודנמרק סיפקו את ה-0:0 הראשון במונדיאל ברוסיה.

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן>

3 - פאולו גררו (34 ו-176 ימים) הפך לדרום אמריקאי השלישי המבוגר ביותר אי פעם שמצא את הרשת בגביע העולם.  אובדוליו וארלה מאורוגוואי (36 ו-279 ימים) ומרטין פאלרמו מארגנטינה (36 ו-227 ימים) עשו זאת בגיל מאוחר יותר.


4 פעמים בעטה פרו לשער של אוסטרליה וכבש פעמיים (50%). המפסידה ניסתה להבקיע 14 פעמיים ולא כבשה אפילו פעם אחת.


40 שנה עברו מאז הניצחון האחרון של פרו בגביע העולם, אז היא הביסה את איראן 1:4.


79 - דשאן רשם את משחק ה-79 כמאמן נבחרת צרפת ובעקבות כך הוא השתווה לשיאן ריימונד דומנאק.

התגובות
פאולו גררו שכבש את השער השני של פרו: "הניצחון הזה מוקדש לאוהדים שלנו ולג'פרסון פרפאן. בשנה הבאה מצפה לנו אתגר חדש קופה אמריקה בברזיל. הוכחנו במונדיאל הזה שפרו יכולה לשחק בצורה שווה מול כל נבחרת".

ברט ואן מרוויק מאמן נבחרת אוסטרליה: "נהנתי לעבוד בנבחרת. למדתי מהשחקנים ומהמנטליות שלהם. השתפרנו בצורה משמעותית, לא רואים דברים כאלה לעתים קרובות. אני מקווה שגם הם למדו משהו בחודשים האחרונים. התחושות קצת מוזרות. שמעתי שדנמרק עשו תיקו, אז גם אם היינו מצליחים לנצח בהפרש גבוה זה לא היה משפיע על העלייה אלא רק נותן הרגשה טובה לבחורים".


ריקרדו גארקה מאמן נבחרת פרו: "הפסדנו בשני משחקי הפתיחה וסיימנו את הטורניר עם ניצחון. לפני הכל, אני רוצה לברך את השחקנים שלי. אני רוצות להודות גם לכל האוהדים שהגיעו עד לרוסיה ולאנשים שתמכו בנו בבית. לקחנו את ההפסדים קשה בגלל הקהל המדהים הזה. אני מאוד גאה באיך ששיחקנו. השחקנים שלי ידעו להרים את עצמם ברגעים קשים והם הצליחו לעמוד באתגר".

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן>

דידיה דשאן
סיכם: "התוצאה הזו שירתה את המטרה של שתי הנבחרות. הגענו ליותר מצבים מהם, אבל הדנים רצו להשיג נקודה והצליחו. לפני פתיחת הטורניר המטרה הייתה לסיים את הבית במקום הראשון והשגנו את היעד הזה. אנחנו עדיין לא יודעים את מי נקבל בשמינית הגמר, אבל אנחנו ננוח, נתאושש ונתכונן בהתאם".

אנגולו קאנטה שנבחר לאיש המשחק: "רצינו להעפיל לשמינית הגמר מהמקום הראשון וזה מה שעשינו. היה קשה למצוא נקודות תורפה בהגנה של דנמרק, אבל אנחנו נמצאים איפה שרצינו להיות".

אגה הריידה מאמן נבחרת דנמרק: "היינו צריכים נגד נבחרת עם אחת ההתקפות הטובות בעולם אז אני מרוצה שהצלחנו למנוע מהם לכבוש. המטרה שלנו הייתה לעלות לשמינית הגמר ולמרות שהוגרלנו לאחד הבתים הקשה בטורניר, אני האמנתי. פרו, שלא עלתה, שיחקה את הכדורגל הטוב ביותר מבין הנבחרות בבית שלנו אבל בכדורגל אתה צריך לדעת גם לשחק על תוצאה. הבחורים נתנו הופעה טובה ההערב, הם היו ממושמעים,ו הקריבו הכל בשביל שנעלה לשמינית הגמר. זו הרגשה נפלאה".רק רשת

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ