תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ליאו מסי חגג: אלוהים היה איתנו והוא לא התכוון לעזוב

ליאו מסי | Gettyimages
הפרעוש כבש מול ניגריה והפך לשחקן השלישי של ארגנטינה שהבקיע ב-3 טורנירים: "החולצה של הנבחרת היא מעל הכל". רוחו: "אמרתי לחבר'ה שאני אכבוש". וגם: מראדונה איבד את העשתונות. התגובות, התקציר והמספרים
המספרים
1 - מסי כבש את שערו הראשון במונדיאל ברוסיה אחרי 192 דקות.


באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן>
 
 


1 - הגיל הממוצע של 11 שחקני ההרכב של נבחרת ארגנטינה עמד על 30 ו-189 ימים. ההרכב המבוגר ביותר אי פעם של נברת מדרום אמריקה במונדיאל.

1 - מסי הוא הראשון בהיסטוריה שכבש בגביע העולם בגיל העשרה, בשנות ה-20 ובשנות ה-30.

3 - מסי הוא השחקן השלישי בתולדות ארגנטינה שהבקיע בשלושה מונדיאלים שונים. עשו זאת לפניו: דייגו מראדונה ולגבריאל בטיסטוטה.

3 שערים כבש מרקוס רוחו במדי נבחרת ארגנטינה, שניים מהם במונדיאל (2014 ו-2018) מול ניגריה.

4 - זו הפעם הרביעית ברציפות שארגנטינה צלחה את שלב הבתים של המונדיאל.


מסי ורוחו בטירוף (Gettyimages)

5 - ארגנטינה וניגריה כבשו זו מול זו ב-5 המפגשים האחרונים ביניהן. 

6 שערים הבקיעו ליאו מסי במסגרת גביע העולם. 50% מהם (שלושה) נכבשו מול ניגריה.

13 - מסי מצא את הרשת בבעיטה ה-13 שלו אל עבר השער בטורניר ברוסיה.17 - פרנקו ארמני הוא השוער ה-17 שופתח בין הקורות של נבחרת ארגנטינה במונדיאלים. יותר מכל נבחרת אחרת.
 

100 - השער של מסי היה ה-100 שהובקע במונדיאל ברוסיה.

662 דקות חלפו מאז השער האחרון של ליאו מסי בגביע העולם, גם אז היריבה הייתה ניגריה בשלב הבתים ב-2014.

התגובות
ליאו מסי אמר בסיום: "אני רוצה להודות לכל האוהדים שהגיעו עד לכאן על כל התמיכה שלהם וגם לאלה שנשארו בארגנטינה והם תמיד איתנו. החולצה של נבחרת ארגנטינה היא מעל הכל. אלוהים היה איתנו והוא לא התכוון לעזוב. היה לנו ביטחון מלא שננצח את המשחק הזה, זה נפלא ומתוק לנצח בדרך הזו. אושר טהור. הרבה היה מונח על הפרק וסבלנו. זו הקלה גדולה לכולנו".


הפרעוש התייחס ליריבה בשמינית הגמר: "ראינו את כל המשחקים של צרפת. עקבנו אחריהם. זו נבחרת מצוינת עם הרבה כישרון. יש להם שחקנים מהירים שיכולים לעשות הבדל. יהיה משחק קשה מאוד, אבל אני יודע מה אנחנו צריכים לעשות".

כובש שער הניצחון מרקוס רוחו: "היינו זקוקים לזה. עכשיו הטורניר מתחיל. אמרתי לחבר'ה שאני הולך להבקיע היום. אחרי ההפסד לקרואטיה התאחדנו יותר מאי פעם. אני רוצה להקדיש את השער למשפחה שלי ולחברים לנבחרת שהיו ראויים לזה. יאללה ארגנטינה".


חורחה סמאפולי מאמן ארגנטינה: "השגנו את הניצחון בגלל שהשחקנים היו משכונעים שהם חבורה מצוינת. הצלחנו לנצח יריבה קשוחה מאוד. היה לנו את הכוח הדרוש להלחם עד השנייה האחרונה. השחקנים היו אמיצים והצליחו להשיג את השער המאוחר".


מאמן ניגריה גרנוט רוהר: "יש לנו נבחרת מאוד צעירה והיה חסר לנו קצת ניסיון, אבל בעוד ארבע נהיה חזקים מאוד. אני רוצו להודות לקהל שעשה את הדרך הארוכה עד לרוסיה. זו לא הכמות, אלא האיכות, יש לנו את האוהדים הטובים ביותר".
 
 
 

רק רשת
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ