תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סאות'גייט הודה: קיין? שמרנו את השחקנים למשחק החשוב

אצטדיון האמירויות מזווית הרחפן
מאמן נבחרת אנגליה לא הסתיר את העובדה שהמשחק מול בלגיה לא היה בראש סדר העדיפויות: "רצינו לנצח, אבל בהמשך יהיו משחקים יותר מכריעים". מרטינס: "עמדנו במטרה". וגם: התקציר, המספרים והציוצים
המספרים
1 - בלגיה היא הנבחרת היחידה שהצליחה לנצח את שלושת משחקי הבתים במונדיאל 2014 וב-2018.

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן>
 
1 - השער ינוזאי היה הראשון שלו במדי נבחרת בלגיה בהופתעתו התשיעית.

1 - זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שאנגליה לא הצליחה לשמור על שערי באף אחד מהמשחקים שלה בשלב הבתים. 


2 - זה היה הניצחון השני של הבלגים אי פעם על אנגליה והראשון מאז שנת 1936.


4 - אלכסנדר ארנולד הפך לבן העשרה הרביעי שפתח במדי נבחרת אנגליה בגביע העולם. קדמו לו: מיירל אואן, לוק שואו וראחים סטרלינג.


9 שערים כבשה בלגיה עד כה במונדיאל, יותר מכל נבחרת אחרת.


22 משחקים רצופים ללא הפסד - זה המאזן המדהים של נבחרת בלגיה. רק ספרד (23) מחזיקה ברצף פעיל טוב משלה.


התגובות
גארת' סאות'גייט מאמן נבחרת אנגליה: "רצינו לנצח את בלגיה, אנחנו לא שמחים שהפסדנו ובכלל לא חשבנו על העתיד. מדוע הארי קיין ישב על הספסל? שמינית הגמר זה המשחק החשוב באמת, שמרנו את השחקנים למשחקים המכריעים. השחקנים ששיחקו הערב נתנו כל מה שיש להם והמשחק היה שווה כוחות, אבל אנחנו חייבים להשתפר לקראת השלבים הבאים".
אלכנסדר ארנולד: "התוצאה מאכזבת מאוד. רצינו לצאת מכאן עם הנקודות, אבל עלינו לשמינית הגמר ואנחנו מצפים למשחק מול קולומביה. הגענו היום מצבים שלא הצלחנו לנצל. הם כבשו שער נפלא ואנחנו נצטער על ההחמצות שלנו. רצינו לנצח כמו בכל משחק אחר וכולם מאוד מאוכזבים מהתוצאה".

הארי קיין שלא שותף: "עלינו לשמינית הגמר ואנחנו מתרכזים כעת במשחק מול קולומביה". ג'יימי וארדי: "נלמד את היריבה ונתכונן היטב. אהיה כשיר למשחק". אריק דייר האנגלי: "אנחנו רוצים לנצח בכל משחק וזה מאכזב כי היינו יכולים לעשות את זה היום. המשחק היה שווה והצלחנו לייצר מספר מצבים טובים. היינו צריכים להבקיע, זה כל מה שהיה חסר. לבלגיה יש שחקנים עם איכות והמשחק הוכרע על ידי פעולה אישית נפלאה. לא משנה מה, אנחנו מאוכזבים שהפסדנו, אבל הכי חשוב זה שעלינו לשמינית הגמר".

רוברטו מרטינס מאמן נבחרת בלגיה: "הצלחנו לעמוד במטרה - לסיים בראש הבית. אנחנו רוצים להגיע הכי רחוק שאפשר. יפן היא נבחרת חזקה וזה לא יהיה קל. נתכונן למשחק בשיא הרצינות". מישי בטשואי שבעט לעצמו את כדור לפרצוף בטעות אחרי השער של ינוזאי: "למה אני כזה דפוק? המצאתי חגיגה חדשה".


עדנאן ינוזאי כובש שער הניצחון: "אני שמח שהצלחתי לעשות את ההבדל, ידענו שפעולה אישית יכולה להכריע את המשחק וזה היה יכול להיות כל אחד מהחברים שלי לנבחרת במקומי".
 

רק רשת


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ