תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסצ'ראנו פרש, סמפאולי לא יתפטר והנתון העלוב של מסי

ליאו מסי | Gettyimages
הפרעוש לא מצא את הרשת מעולם בשלב הנוק-אאוט של המונדיאל וחטף אש, הקשר אמר שלום לארגנטינה: "נתנו הכל". גם ביגליה פרש. המאמן: "לא אודיע על עתידי היום, אך אני לא חושב לעזוב". וגם: המספרים והתקציר
המספרים
0 שערים ב-8 משחקים, זה המאזן של ליאו מסי בשלב הנוק-אאוט של המונדיאל (756 דקות).
 

1 - ארגנטינה ספגה שער בפנדל בשלב הנוק-אאוט לראשונה מאז מונדיאל 1998.


1 - חאבייר מסצ'ראנו, במשחקו האחרון במדי נבחרת ארגנטינה, הפך לשיאן הכרטיסים בהיסטוריה של המונדיאל עם שבעה. הארגטינאי עבר את זידאן, רפא מארקס וקאפו (6 כ"א).


1 - אנחל די מריה הוא השחקן הראשון מדרום אמריקה שמצא את הרשת מול צרפת במונדיאל מאז מונדיאל 1986. 
2 השערים של אנחל די מריה בגביע העולם הובקעו בשמינית הגמר (2014 מול שווייץ, 2018 נגד צרפת).

2 בישולים היו הערב למסי שהפך לארגנטינאי הראשון שעשה זאת במונדיאל מאז מראדונה ב-1986.


15 - חורחה סמפאולי עלה עם 15 הרכבים שונים ב-15 הופעותיו כמאמן נבחרת ארגנטינה.באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן > 


25 - ארגנטינה לא זכתה בתואר מאז 1993 (25 שנים).

27.45 -  מרחק המטרים ממנו הכניע אנחל די מריה את הוגו לוריס. השער שהובקע מהמרחק הגדול ביותר במונדיאל ברוסיה עד כה.


התגובות
מיד אחרי ההדחה חאבייר מסצ'ראנו, שיאן הופעות נבחרת ארגנטינה עם 147 משחקים בינלאומיים, אישר שיפרוש מהאלביסלסטה בגיל 34: "זה הזמן לומר שלום ולעודד את החברים מהצד", אמר קשר חביי הסינית והוסיף מסר לדור הבא, "זה הזמן לעודד את הבחורים ולגרום להם להמשיך להאמין, כי במוקדם או במאוחר זה קרה. נתנו הכל, אך שיחקנו מול נבחרת אדירה".

חורחה סמפאולי: "זה כואב מאוד, במיוחד בגלל שהשחקנים עשו מאמץ גדול. זה היה משחק מאוד ולא הצלחנו להשיג את המטרה שלנו. אני עצוב, מתוסכל וחושב שזה נורמלי. תסכול שכזה לא גורם לי לחשוב על התפטרות. הכל טרי מדי כדי לנצח דברים". כנראה שגם המאמן יודע שיהיה לו חכם יותר לשמור על תפקידו, ולזכות במיליוני יורו כפיצוי על התרת החוזה.


סמפאולי. כישלון? תלוי את מי שואלים (AFP)

סמפאולי המשיך: "היינו חייבים לנצח, זו הייתה המטרה שלנו. יש לנו את השחקן הכי טוב בעולם וניסינו להשתמש בו וברגעים המופלאים שהוא יודע לייצר. שיחקנו במספר סגנונות בשביל לייצר לו שטחים ועשינו הכל בשביל לתת לו את הבמה להראות מה הוא יודע לעשות. לפעמים הצלחנו ולפעמים לא. השחקנים נלחמו עד השנייה וכמעט חזרנו למשחק בסיום. השחקנים עבדו קשה ואני רוצה לומר להם תודה. זה לא כישלון, אבל אני בתור המאמן האחראי".

גם סרחיו אגוארו דיבר אחרי המשחק בקצרה: "אנחנו עצובים, עשינו כל מה שיכולנו ונצטרך לחשוב מדוע הדברים קרו. אני יכול כרגע רק להודות על התמיכה. כל עוד יזמנו אותי לנבחרת, אתייצב".

גבריאל מרקאדו: "לא הצלחנו להגשים את החלום שלנו. זה היה משחק קשה מול יריבה נהדרת, השארנו את כל מה שיש לנו וזה לא הספיק לצערי". גם לוקאס ביגליה תלה את חולצת הנבחרת: "הגיע הזמן להיות כן עם עצמי ולזוז הצידה. יש לארגנטינה דור צעיר וטוב. היינו טובים היום אבל זה לא הספיק לעבור את צרפת".


רק רשת

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ