תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רק רשת: נתניהו נחת ברוסיה, צפו במטס המיוחד של חיל האוויר האנגלי

קרואטיה מנצחת את אנגליה במוקדמות יורו 2008
ראש הממשלה נחת לקראת חצי הגמר בין אנגליה לקרואטיה, חיל האוויר המלכותי במחווה מיוחדת וגם: אנגלים דורשים יום חופש אם נבחרתם תזכה במונדיאל, מי ניצח בקרב גיבורי הקומיקס ואנגליה לובשת וסטים
18:00: נתניהו נחת ברוסיה
ראש הממשלה בנימין נתניהו נחת לפני זמן קצר במוסקבה והתקבל על ידי סגן שר החוץ הרוסי מיכאיל בוגדנוב. נתניהו חתם על כדור, עליו חתמו כל המנהיגים שביקרו ברוסיה מאז תחילת משחקי המונדיאל ויצפה הערב בחצי הגמר בין אנגליה לקרואטיה.נתניהו בנחיתה ברוסיה (קובי גדעון/ לע"מ)

16:45: צפו מטס המיוחד לכבוד נבחרת אנגליה
אנגליה בטירוף לקראת חצי הגמר ועוד הוכחה לכך היא שחיל האוויר המלכותי יצר בעזרת מטוסים את הכיתוב "It's coming home".
16:05: ראש ממשלת קרואטיה נחת ברוסיה לקראת חצי הגמר


15:45: קסיאס נוסטלגי
בדיוק היום לפני שמונה שנים, איקר קסיאס ונבחרת ספרד הניפו את גביע העולם הראשון והיחיד שלהם עד כה. השוער נזכר ביום ההוא באינסטגרם וכתב: "היום, תניחו לי לחיות בעבר! מעטים הרגעים בעולם הכדורגל כמו זה". בנוסף שאל את עוקביו איפה הם היו כשצפו באותו משחק היסטורי.15:15: החולצות המיוחדות של אוהדי אנגליה
ברוח It's coming home, האוהדים האנגליים האלה הכינו לקראת המשחק מול קרואטיה את התמונות הבאות.


14:45: קורזאווה מפרגן
מגן פאריס סן ז'רמן אומנם לא זומן לסגן של דידייה דשאן, אך בכל זאת מפרגן לחבריו מנבחרת צרפת. הוא העלה לטוויטר תמונה שלהם במחווה לנבחרת שזכתה ב-1998, וכתב: "עוד משחק חברים, מאמין בכם".13:00: "
Football's coming home" שובר את הרשת
זה כבר הפך להמנון הלא רשמי של נבחרת אנגליה גם למונדיאל 2018, בוודאי לאור ההעפלה לחצי הגמר הערב מול קרואטיה, ומסתבר שגם ברחבי העולם הסלוגן האנגלי תופס תאוצה. לפי ה"גארדיין", החיפושים אחר הסלוגן הנ"ל גדלו ב-1233 אחוז.

11:50: המפגש של מקרון עם אמבפה
התאחדות הכדורגל הצרפתית שחררה תמונות של נשיא המדינה עמנואל מקרון מבקר את השחקנים בחדר ההלבשה אתמול אחרי הניצחון על בלגיה 0:1 בחצי גמר המונדיאל. הוא תפס לשיחה בעיקר את קיליאן אמפבה. 


10:45: סאות'גייט אייקון אופנה

חליפות הווסטים של מאמן אנגליה כבר הפכו לסימן ההיכר שלו, אבל בימים האחרונים הם הפכו ליותר מזה: טרנד חדש בשם WaistCoatWednesday# הופך את אנגליה לחגיגה של ווסטים, שנראים טוב על חלק מהאנשים וקצת פחות טוב על חלק אחר.

10:15: עצומה באנגליה: יום חג אם נזכה במונדיאל
אנגליה תתמודד היום נגד קרואטיה על כרטיס לגמר המונדיאל, אבל האוהדים שלה כבר מתכוננים לזכייה בגביע עצמו. 200 אלף איש בבריטניה חתמו על עצומה הקוראת ליום חג לאומי, "Bank Holiday", ביום שני הקרוב במידה ואנגליה תנצח בגמר ביום ראשון. לא מדובר בקוריוז או דרישה של כמה אוהדים: העצומה תעלה לדיון בבית הנבחרים הבריטי היום או מחר וצפויה לקבל רוב נלהב.

10:00: אסטריקס ניצח את טינטין
צרפת עלתה אתמול לגמר המונדיאל על חשבון בלגיה, אבל למרות שעל כר הדשא היריבות בין המדינות לא גדולה, בזירה אחרת ניטשת מלחמה רבת שנים בין השכנות: קומיקס. לכל מדינה יש את האייקון המצויר שלה, עם אסטריקס בצרפת וטינטין בבלגיה. ברשת כבר רצות קריקטורות המראות את הניצחון של הגאלי בעל שיקוי הפלא על פני העיתונאי החוקר עם הפוני.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ