תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נבחרת צרפת חגגה זכייה במונדיאל לעיני מאות אלפים בפאריס

פול פוגבה
לאחר שההמראה התעכבה בשעה, אלופת העולם נחתה בארצה, זכתה לקבלת פנים סוערת בשנאז אליזה וחגגה עם הנשיא מקרון. וראן: "בקושי ישנו, אבל לא מרגישים עייפות". מנדנדה: "הולך להיות יותר מטורף ממה שהיה הלילה".
נבחרת צרפת נחתה הערב במדינתה המאושרת כדי לחגוג את הזכייה בגביע בעולם בארמון האליזה ואחר כך בפאריס. הם היו אמורים לנחות ב-16:55 שעון ישראל, אבל המריאו באיחור של שעה. השחקנים עזבו את מחנה האימונים שלהם באיסטרה ונסעו למוסקבה באוטובוס. "אנחנו ממהרים לחגוג עם האוהדים שלנו בפאריס. בקושי ישנו הלילה, אבל לא מרגישים עייפים עם כל הטירוף הזה של הזכייה בגביע העולמי", אמר לפני הטיסה בלם הנבחרת רפאל וראן שהדגיש: "התחלנו לדמיין את הנפת הגביע רק אחרי חצי הגמר". הוא התלוצץ: "נישאר לנו עוד מעט כח לחגוג בפאריס".

בינתיים הם כבר הספיקו לנחות בשדה התעופה בפאריס, להצטלם לתמונות קבוצתיות עם גביע העולם. לאחר מכן באיחור קל עלתה הנבחרת על האוטובוס לארמון האליזה ונסעה דרך השאנז אליזה שם זכתה לעידוד ושירים ממאות אלפי האוהדים המקומיים, שליוו את הכל באבוקות ורימוני עשן. בארמון פגשו את הנשיא עמנואל מקרון ואישתו, שרו את ההמנון ושירי אוהדים לעיני הקהל שהגיע לגני האליזה.

אלופת העולם בארמון האליזה


שירת המנון "המרסייז"
פול פוגבה לא פספס הזדמנות לנצח על החגיגות


וכאן הוא עם השיר המפורסם של אנגולו קאנטה


האוטובוס בשאנז אליזה
 

⭐️⭐️

A post shared by Raphaël Varane (@raphaelvarane) on

 

‪Direction les Champs !! ✨✨✨

A post shared by Raphaël Varane (@raphaelvarane) on

 

MERCI ❤️✨⭐️⭐️

A post shared by Raphaël Varane (@raphaelvarane) on
אלופי העולם אחרי הנחיתה (AFP)אלופי העולם אחרי הנחיתה (AFP)האוהדים בשאנז אליזה כבר מוכנים (AFP)האוהדים בשאנז אליזה כבר מוכנים (AFP)

השוער השני סטיב מנדנדה הודה: "אנחנו עוד לא קולטים את גודל ההישג והחגיגות בצרפת. ראינו מעט מאוד ממה שהיה בלילה, אבל אמרו לי שהיה מטורף לחלוטין והיום יהיה עוד יותר מטורף". אנטואן גריזמן, שדיבר הרבה במסיבת העיתונאים אמר לפני העלייה למטוס: "אני בקושי יכול לפתוח את העיניים. אני עייף. מנומנם. זה היה לילה מטורף".שוער פאריס סן ז'רמן אלפונס אראולה הפך להיות השחקן הראשון מבין שתי הנבחרות הצרפתיות שזכו בגביע העולמי, גם ב-1998 וב-2018, שלא שיחק אפילו דקה אחת בנבחרת. הוא היה השוער השלישי במונדיאל, אבל לא שיחק אפילו משחק אחד תחת נבחרת הטריקולור גם במשחק ידידות. אפילו לא דקה. למרות זאת, הצטלם כשהוא מחזיק בגביע העולמי.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ