תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הבטחות צריך לקיים: רמי נאבק באלוף העולם בג'ודו, מטוידי ירכב לטורינו

שחקני נבחרת צרפת שחקני נבחרת צרפת | AFP
שחקני נבחרת צרפת עמדו אתמול בפני ההתערבויות שקיימו טרם היציאה לרוסיה: הבלם פגש את טדי רינר לקרב ראש בראש בשידור חי ומספר מדוע כמעט הודח מהנבחרת. השחקנים שרו שיר לכבוד קאנטה, פבאר: "מעריץ את דשאן"
את החגיגה שערכו אתמול שחקני צרפת בפאריס ובארמון האליזה הם לא ישכחו לעולם. "הפעם זה לא בדלתיים סגורות", אמר בנג'מין מנדי כאשר הנבחרת התקבלה בארמון אצל נשיא צרפת עמנואל מקרון ואשתו כאשר מסביב עמדו מאות צלמים, אבל גם צלפים של המשטרה לכל מקרה של התפתחות מפציעה. הנשיא חיבק קודם כל את קפטן הנבחרת הוגו לוריס, הנשיא של ההתאחדות נואל לה גרה והמאמן דידה דשאן. לאחר מכן השחקנים והמשפחות התערו עם הנשיא ואורחיו והעבירו ערב מהנה בעיקר בבדיחות וצחוקים.זה היה יום של חגיגות מטורפות. על מדרגות הארמון נשמע השיר של גלוריה גיינור שהביא את הטעם של מונדיאל 1998, פול פוגבה הצטלם עם הגביע העולמי עם אשתו של הנשיא ולא מעט משחקני צרפת עשו הרבה דברים משוגעים. שחקני צרפת הקדישו שיר לטיבו קורטואה, שוער בלגיה שטען שהם ניצחון את בלגיה בלי ששיחקו טוב.כשהם התכוננו לתמונה עם הנשיא אמר פוגבה לכולם תגידו "1,2,3 אנזונזי" במקום ה"צ'יס" הרגיל שאומרים בדרך כלל.
מחוץ לארמון הנשיא שרו השחקנים את השיר של אנגולו קאנטה: "הוא נחמד, הוא קטן והוא חיסל את ליאו מסי".
שחקנה של פאריס סן ז'רמן פרנסל קימפמבה כמעט הפיל את הגביע העולמי כשהחזיק אותו מחוץ לאוטובוס של הנבחרת, כמו שעשה פעם סרחיו ראמוס בחגיגות של ריאל מדריד שזכתה בגביע המלך ב-2011. אז הגביע נפל והתגלגל מתחת לאוטובוס, הפעם למזלו של קימפבה הוא החזיק את הגביע מספיק חזק.לפני המונדיאל, שחקני צרפת התערבו בכל מיני התערבויות והציבו לעצמם אתגרים משוגעים אם יזכו בגביע. כעת הגיע הזמן לעמוד בהתחיבויות. השוער הוגו לוריס התחייב לעשות סיבוב פאבים בעיר מולדתו ניס ולשתות בכל פאב אליו ייכנס. נאביל פאקיר ואוליביה ז'ירו גילחו את ראשם, בלאז מטוידי התחייב לרכב על אופניים מפאריס לטורינו שם הוא משחק עם יובנטוס, תומאה לאמר יצבע את שיערו ואדיל רמי התחייב לעשות קרב נגד טדי רינר, הג'ודוקא הצרפתי שזכה בעשר מדליות זהב באליפות העולם. הקרב שודר בטלוויזיה הצרפתית.
אדיל רמי חשף בראיון לערוץ הטלוויזיה הצרפתית TF1 כי במהלך הטורניר חשש שייזרק מנבחרת צרפת אחרי שבחגיגות לאחר הניצחון על ארגנטינה בשמינית הגמר כאשר פתח מטף לכיבוי אש בבית המלון בו שהתה הנבחרת. הבלם סיפר שבעת חגיגות הנבחרת הוא היה בחדרו. השחקנים ניסו להוציא אותו מהחדר והחלה מהומה. "הם דפקו על הדלתות ושרו ואז ראיתי מטף לכיבוי אש במסדרון. בנג'מין מנדי הכניס רגל לתוך החדר שלי ואז הפעלתי את המטף. כל המלון כוסה בענן של עשן. כולם ברחו מהמלון וחשבו שיש שריפה. רק לאחר מכן הבנתי שעשיתי מעשה מטורף ופחדתי שאני אלך הביתה. זה היה מטורף. הביטחון של המלון הגיעו ודרשו לפנות את כל יושבי המלון מחשש שהעשן עשוי להרעיל את כולם. כל אורחי המלון יצאו החוצה באמצע הלילה כולל דידיה דשאן שיצא עם פיג'מה. ראיתי את השוטרים מגיעים עם מכבי אש ואמרתי לעצמי 'זהו אני אבוד'".


בנג'מין פבאר
התראיין לטלוויזיה הצרפתית ואמר: "לעולם לא אשכח מהיכן הגעתי. אני מודה לדידיה דשאן שנתן לי את ההזדמנות לגרם לאוהדי הכדורגל וכל הצרפתים לגלות אותי. אני מעריץ את המאמן הזה. בנובמבר האחרון אפילו לא ידעתי שאהיה שחקן בהרכב או אשחק בכלל".רשת ESPN הפכה את המשחק גמר בין צרפת לקרואטיה למשחק לגו.אוהדים רבים התאכזבו שהשחקנים לא הופיעו למרפסת הידועה של מלון קריון בפאריס, הנחשב לאחד המלונות הכי מפוארים ויקרים בעיר שם הנבחרת חוגגת באירועים רבים. אלפי אוהדים חיכו להם שם, אבל השחקנים התפזרו כל אחד לדרכו אחרי הטקס בארמון.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ