תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קיין: "מעולם לא ראיתי את וומבלי כך במשחק נבחרת". צפו

אנגליה - קרואטיה 1:2
האנגלים מתמוגגים אחרי המהפך הדרמטי והניצחון 1:2 על קרואטיה שהעלה אותם לשלב הבא בליגת האומות. החלוץ: "זה היה מדהים". סאות'גייט: "גאה בשחקנים". לינגארד: "שיחקנו בדיוק כמו במונדיאל"
שמחה גדולה במחנה האנגלי אחרי הניצחון הדרמטי הערב (ראשון) 1:2 על קרואטיה ששלח את החבורה של גארת' סאות'גייט לשלב הבא בליגת האומות. אנגליה, שפיגרה 1:0 והייתה בדרך לירידת דרג, ביצעה מהפך דרמטי הודות לשערים מאוחר של ג'סי לינגארד והארי קיין ונקמה בסגנית אלופת העולם שהדיחה אותה בחצי גמר המונדיאל שנערך בקיץ האחרון ברוסיה.

כובש שער הניצחון הארי קיין אמר בסיום: "הגיע לנו לנצח כי שמרנו על שקט והוכחנו שיש לנו אופי. למרות שהחמצנו הרבה, הצלחנו לשמור על קור רוח וזה השתלם. מעולם לא ראיתי את אצטדון וומבלי כך במשחק של הנבחרת. סיימנו את השנה בצורה נפלאה, זה היה פשוט מדהים".

סאות'גייט סיכם: "הצלחנו להתגבר על פיגור והפכנו את התוצאה והרבה בזכות האווירה הנפלאה שהייתה כאן. הצלחנו לנצח את אחד הבתים הקשים ביותר בטורניר ואני גאה בשחקנים שלי". לינגארד סיפר: "בדיוק כמו במונדיאל, שיחקנו עם ביטחון עצמי לאורך כל המשחק ונשארנו כל הזמן ביחד. אני רוצה לברך את החברים שלי לנבחרת על הניצחון".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ