תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו: ניימאר הגיע לפארק דה פראנס, האוהדים התנפלו על החולצות

ברצלונה - ריאל 2:3
הכוכב הברזילאי יוצג ב-14:30 באירוע חגיגי, האוהדים בטירוף. השחקן רוצה לשחק כבר בשבת מול אמיין. בקטאלוניה מתעלמים: "עכשיו יש 222 מיליון יורו לרכש", במדריד צהלו: "עזב המלך של קאמפ נואו"
היום הגדול של פאריס סן ז'רמן הגיע. לאחר שהסאגה הארוכה הסתיימה ו-222 מיליון יורו עברו לחשבון הבנק של ברצלונה, נחת ניימאר בצרפת ויוצג היום (שישי, 14:30, שעון ישראל) בפ.ס.ז' במסיבת עיתונאים חגיגית.

אביו אמר אמש: "אמרתי לבן שלי להישאר בברצלונה, אבל הוא החליט להציב אתגר חדש. אני בטוח שהוא יתן הכל בפ.ס.ז' כמו הגיבור שלו, רונאלדיניו". השחקן עצמו הוסיף: "אני מודה על התמיכה של האוהדים והחברים. המשפחה סבלה את כל הבעיות שלי ועכשיו מגיע להם קצת שקט ממני. זו החלטה קשה, אבל לקחתי אותה בזכות ניסיון והתבגרות של 25 שנים".החולצות של השחקן כבר נמכרות בחנות הרשמית של הקבוצה ותורות ארוכים משתרכים עד לאמצע הרחוב. הכוכב הברזילאי לוחץ על המאמן אונאי אמרי לתת לו דקות משחק כבר בשבת במחזור הפתיחה מול אמיין, אך כדי שזה יקרה פיפ"א צריכה לאשר את חוזהו עד חצות.
"ל'אקיפ" הקדיש לשחקן המיליונים לא פחות מ-18 עמודים והכותרת הראשית זעקה: "המלך הגיע לפאריס". בספרד לעומת זאת הקדישו את הכותרות הראשיות לרוכב האופנועים האגדי אנחל וייטו שהלך לעולמו בצורה טראגית ולמטה כתבו: "עכשיו יש לבארסה 222 מיליון יורו לרכש". המשמעות ברורה. "מארקה" המדרידאי ציין שניימאר היה הברזילאי ה-30 ששיחק בברצלונה וכתב: "עזב המלך הברזילאי האחרון של קאמפ נואו".
 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ