החשש התממש: חוליגנים אוקראינים תקפו את אוהדי ליברפול

אוהדי ליברפול אוהדי ליברפול | Gettyimages
למרות שבקייב נפרשו כוחות שיטור גדולים, האנגלים שהקדימו להגיע לקייב כבר הותקפו וחלקם סובלים מפציעות קלות. וגם: 300 החולצות ששלח סאדיו מאנה לכפר בו גדל
החשש לתגרות בין חוליגנים מקומיים לאוהדי ליברפול התממש. 20 חוליגנים רעולי פנים תקפו הלילה (בין חמישי לשישי) את אוהדי ליברפול במסעדה בקייב, לפי הדיווחים זרקו עליהם כוסות וכיסאות ובמזל גרמו לפציעות קלות בלבד, כל זאת למרות נוכחות משטרתית גדולה מאוד בעיר.

באופ"א מקווים שהמשטרה המקומית תוכל לשלוט באירועים, שצפויים להתרבות ככל שהמשחק בין ריאל מדריד לליברפול מתקרב (שבת, 21:45). לכל קבוצה נמכרו 17 אלף כרטיסים, אבל אוהדים רבים משתי הקבוצות חוששים שלא יוכלו להגיע לאחר שבמפתיע בוטלו טיסות.


ראש עיריית קייב, ויטלי קלצ'קו שבעברו היה אלוף העולם באיגרוף במשקל כבד, מנסה לעזור לאוהדי ליברפול להגיע לקייב למשחק ולחדש את תנועת המטוסים
לעיר מאנגליה. שלוש טיסות כאלה שהיו אמורות להטיס מאות אוהדים בוטלו. הוא מנסה להסדיר לוח זמנים שיאפשר למטוסים לנחות. חברת השכר "וורלד צ'ויס ספורטס" ביטלה שלוש טיסות אחרי שבנמל התעופה בוריספיל נוצר פקק תנועה של מטוסים. ראש העיר של קייב עובד בשיתוף פעולה עם ראש עיריית ליברפול ג'ו אנדרסון. ראש עיריית ליברפול אף הודה לעמיתו בציוץ בטוויטר.

במקביל, כוכב ליברפול סאדיו מאנה גילה ששלח 300 חולצות של ליברפול לכפר בסנגל בו נולד ומשפחתו מתגוררת בו. יש שם 2000 תושבים ומאנה שלח לאוהדים 300 חולצות. הוא סיפר ל"מירור" כי אביו לא רצה שיהיה כדורגלן ואסר עליו לשחק, אמר לו שהוא צריך ללמוד כדי לפרנס את עצמו. "אני זוכר עדיין את המשחק של מילאן נגד ליברפול ואת הדרמה שהייתה אחרי שמילאן הובילה 0:3. ראיתי את המשחק הזה בכפר עם חבר. שנינו נכנסו לטירוף כשליברפול השוותה. עכשיו אני משחק בעצמי בגמר. זה המשחק הכי חשוב שלי בקריירה. משחקים כאלה לא באים לעתים קרובות".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • ליון
  0
  ברצלונה
  0
  Live
 • ליברפול
  0
  באיירן מינכן
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ